در نشست مشترکی که با حضور شهردار کرمان و مدیرکل بهزیستی صورت گرفت پس از تبادل تفاهم نامه همکاری فی مابین دو نهاد مقرر شد تا مفاد این تفاهم نامه در سال جدید و در یک فرصت زمانی مشخص عملیاتی شود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در این نشست مدیرکل بهزیستی استان کرمان گفت : مبادله تفاهم نامه های همکاری برای انجام فعالیت های مشترک در راستای تعامل و همکاری برای خدمت به جامعه بویژه جامعه هدف بهزیستی برش کوچکی از همدلی و همزمانی ملت و دولت است که دراستان انجام می شود.

وی با اشاره به اینکه برای زیبایی ظاهری چهره شهر نیاز به انجام خدمات اجتماعی نیز می باشد افزود: همکاری بین شهرداری و بهزیستی فرصتی است تا شهر هم بلحاظ ظاهر و هم محتوای اجتماعی همکاری نزدیک تری نسبت به گذشته داشته باشند.
مدیرکل بهزیستی تلاش بهزیستی را در سال جدید حرکت به سمت فراهم آوردن شرایط حضور و فعالیت معلولین ، سالمندان ، بازتوانی دیگر افراد جامعه هدف و پیشگیری از آسیب های اجتماعی بیش از گذشته  و بصورت عملیاتی برای مردم عنوان کرد.
مهندس سیف الهی نیز در این نشست ضمن اعلام آمادگی برای انجام مفاد تفاهم نامه برای جامعه هدف بهزیستی گفت : شهرداری وظیفه خدمت رسانی به تمامی اقشار جامعه را برعهده دارد و جامعه هدف بهزیستی نیز از همین جمعیت استان است که باید با هدایت بخش عمده ای از فعالیت های فیزیکی سطح شهر شرایط بهره مندی را برای تمام افراد از جمله معلولین و سالمندان فراهم نمود.
شهردار کرمان بخش عمده ای از فعالیت شهرداری را در بحث خدمات شهری دانست و گفت : برای انجام فعالیت های خدمات شهری نیاز به تعامل و نگاه جدید برای کمک به اجرایی شدن برنامه های  این حوزه به عنوان مثال مناسب سازی اماکن عمومی و مسایل ترافیکی شهر  و… داریم .
وی آگاه سازی عموم و استفاده از فضای رسانه ای شهری برای حضور مردم در کمک به ارائه خدمات شهری را از دیگر برنامه هایی دانست که باید با همکاری همه جامعه انجام شود.
گفتنی است دراین جلسه پس از تبادل تفاهم نامه همکاری مقرر شد تا مفاد مهم و اصلی این تفاهم نامه طی یک زمانبندی مشخص عملیاتی شود.