به مناسبت هفته بهزیستی امام جمعه- فرماندار – دادستان و شهردار زرند  با حضور در اداره بهزیستی شهرستان با رئیس وکارکنان دیدار و گفت و گو کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از زرند :. . وحید طهماسبی رییس اداره بهزیستی شهرستان زرند.ضمن تبریک هفته بهزیستی و  اشاره به شعار امسال هفته بهزیستی تحت عنوان بهزیستی محور مسئولیت و سلامت اجتماعی گفت : سعی داریم با همکاری و تعامل همه مسئولین در شهرستان زمینه وبستر لازم جهت ارائه خدمات تخصصی  به شهروندان را فراهم  کنیم  .

حبیب الله خنجری فرماندار زرند از تخصیص اعتبارات لازم برای  مناسب سازی محیط شهری ویژه معلولین خبر داد وگفت: خدمت به جامعه ی معلولین افتخاری است که خداوند نصیب کارکنان وکارمندان سازمان بهزیستی نموده است

فرماندار زرند تصریح کرد:خوشبختانه بهزیستی یکی از منشاء خیر در جامعه اسلامی  می باشد و با تحت پوشش قرار دادن افراد کم توان جسمی وحرکتی وکمک به  بیماران مبتلا  به اعتیاد در زمینه درمان وبرگزاری کلاسهای آموزشی گام های خوبی برداشته است .

احمد محمدی شهردار زرند  :با اعلام اینکه  نام گذاری این هفته به نام بهزیستی  محور مسئولیت و سلامت اجتماعی گفت : در راستای تکریم از کارکنانی است که خود را وقف معلولین وجامعه ی هدف کرده اند .

محمدی ضمن تقدیر از فعالیت های بهزیستی در راستای همکاری با شهرداری زرند تصریح کرد :خوشبختانه فضای همکاری شهرداری واداره بهزیستی یک فضای کاملا زنده وبا نشاط می باشد .

 درادامه سید مهدی قویدل دادستان:خدمت رسانی به اقشار جامعه را  وظیفه ورسالتی سنگین دانست و گفت :  بهزیستی اقدامات مناسبی در کنترل وکاهش آسیب های اجتماعی انجام داده است .

در پایان این دیدار با اهداء لوح تقدیر از وحید طهماسبی رییس اداره بهزیستی توسط مسئولین ومدیران تقدیر شد .