سردار چناریان فرمانده نیروی انتظامی استان کرمان در دیدار با مدیرکل ومعاونین بهزیستی  با بیان مطلب فوق گفت: برای آنکه در جامعه آرامش و امنیت مردم تأمین شود و اقدامات لازم برای بحث های پیشگیری از آسیب های اجتماعی مؤثر باشد، باید بحث تأمین امنیت اجتماعی با توجه به رویکرد اجتماعی دنبال شود.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان سردار چناریان تأمین امنیت در جامعه را یک ضرورت دانست و اظهار داشت : امنیت پایدار بدون توجه به رویکرد اجتماعی و مشارکت همگان بدست نمی آید.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه بهزیستی و نیروی انتظامی فعالیت های مشترکی را در سلامت اجتماعی جامعه دنبال می کنند،گفت : اعتقاد ما براین است که اجرای طرحهای اجتماعی باید با یک باور و اندیشه دنبا شود و نیروی انتظامی آماده همکاری با بهزیستی و اجرای طرح و مشترک بین دو نهاد می باشد.
دراین نشست مدیرکل بهزیستی نیز با اشاره به اینکه بسیاری از خدمات و تلاشهای اجتماعی بهزیستی از نظر بسیاری از مسئولین هم دور مانده است ،گفت : همراهی و توجه مسئولین دراجرای برنامه های اجتماعی که تأثیر مثبت و بسزایی در رفاه ، آسایش و احساس آرامش افراد جامعه دارد کمک خواهد کرد جامعه ای سالم با مشکلات اقتصادی کمتری داشته باشیم.
وی با اشاره به اینکه بسیاری از صاحبنظران حل مشکلات اجتماعی را زمینه حل مسایل اقتصادی درجامعه می دانند، افزود: اگرچه مسایل و مشکلات اقتصادی از دغدغه های اصلی بشمار می روند اما اگر بتوانیم به حل این مشکلات با رویکرد علمی و اجتماعی توجه کنیم ، جامعه ای موفق خواهیم داشت.
مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به تحقیقات انجام شده اجتماعی درجوامع مختلف اظهار داشت: تحقیقات نشان داده که ورود به مسایل اجتماعی در اولویت مسائل اقتصادی و مادی قرار دارد.
وی آرامش را بزرگترین هدیه دانست و گفت : همراهی و همدلی دستگاههای مرتبط و مردم منجر به ایجاد آرامش و عرضه آرامش به مردم خواهد شد.
صادق زاده در ادامه خاطر نشان کرد حل بسیاری از مسایل اجتماعی چون اعتیاد با نگاهی تخصصی و استفاده از نقطه نظرات علمی و ایجاد یک راهکار عالمانه حل خواهد شد.