بسم ا… الرحمن الرحیم

همکاران ارجمند ، مسئولان محترم اداره کل بهزیستی استان کرمان

خداوند بزرگ را سپاس که این فرصت را فراهم کرد تا به واسطه نشست هم اندیشی حاضر ، گرم ترین سلام و درودها را تقدیم شما عزیزان و همه پرسنل پرتوان و تلاشگر بهزیستی در دیار کهن و دیر پای کریمان ، کرمان نموده و مراتب تقدیر و تشکر را به واسطه همت و تلاش مضاعف تان درراستای ارتقاء سطح شاخص های رفاه اجتماعی و کنترل بروز و شیوع آسیب های اجتماعی و معلولیت ها در خطه پهناور و زرخیز کرمان اعلام نمایم.

قطع و یقین شما و همکاران مجرب ، متخصص و کارآمد که سرمایه های اصلی بهزیستی محسوب می شوید. با شناخت کافی از وضعیت منطقه بویژه محدودیت ها و مشکلات عدیده گریبانگیر جنوب و شرق استان و توانمندیها و پتانسیل استان همسو با سیاستهای دولت محترم تدبیر و امید ، برنامه های سازمان بهزیستی کشور ،هماهنگی کامل با مجموعه مدیریت ارشد استان ، نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی و مدیرکل ساعی و تلاشگر بهزیستی استان و توجه ویژه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر همدلی و همزبانی ، تمامی مساعی و همت خود را صرف خدمت رسانی مطلوب ، سریع و بی منت به جامعه هدف بهزیستی خواهید نمود و مطمئناٌ دراین مسیر از حمایت وپشتیبانی ستاد سازمان بهره مند خواهید بود.

انشاءا… در فرصت مناسب با حضور در جمع گرم و صمیمی شما همکاران محترم از نزدیک برای گام نهادن محکم تر در مسیر «به زیستن » کرمانی های خونگرم خطه کویر برنامه ریزی خواهیم کرد. انشاءا…

 دکتر انوشیروان محسنی بندپی

معاون وزیر و رئیس سازمان بهزیستی کشور