جشن هفته بهزیستی با حضور مدیر کل – اعضاء شورای معاونین – خیرین – مدیران مراکز غیر دولتی و جمعی از کارکنان در سالن نشاط اداره کل بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان : عباس صادق زاده  مدیر کل بهزیستی استان ضمن تبریک هفته بهزیستی گفت : زحمات و تلاش کارکنان بهزیستی در جهت فراهم کردن مسیر بهتر زیستن در جامعه و احساس مسئولیت نسبت به جامعه هدف قابل تقدیر می باشد .

 عباس صادق زاده با تشریح تفاوت های مسولیت بهزیستی در سال جدید نسبت به سال های گذشته گفت : بارایزنی های موثر کارشناسان بهزیستی جایگاه بهزیستی در  کشور و برنامه ششم توسعه متفاوت می باشد .

 وی با اشاره به شعار بهزیستی محور سلامت و مسئولیت اجتماعی اظهار داشت : با توجه به جایگاه قانونی تعریف شده برای سازمان بهزیستی به عنوان متولی مسائل اجتماعی باید برنامه ریزی ساختاری و عملیاتی در زمینه سلامت اجتماعی داشته  باشیم .

 مدیر کل بهزیستی استان کرمان عنوان کرد : برای تحقق اهداف سازمان در حوزه های متفاوت اجتماعی به ویژه سلامت روان افراد جامعه باید از تجارب و دانش جوامع و همچنین تدبیر و عقلانیت بر پایه برنامه ریزی موثر برای کاهش آسیب های اجتماعی استفاده کنیم .

  وی افزود : بهزیستی به  دنبال جذب مشارکت ریالی نیست و شرکایی که می توانند از بیرون به سازمان بهزیستی کمک کنند باید در زمینه آسیب های اجتماعی ،ژنتیک ،سالمندی و مسائل اجتماعی دانش و ایده داشته باشند تا با استفاده از این ظرفیت ها  بتوانیم برای آسایش و رفاه اجتماعی  قدم های موثری برداریم .