به همت دانشگاه ولیعصر رفسنجان و با همکاری کلینیک مددکاری مهرپویان و موسسه فرهنگی و هنری گدروزیا ، هفتمین جشنواره فرهنگی وهنری  با موضوع آسیب های اجتماعی با حضور صاحب نظران ، اساتید ، مدیرکل بهزیستی استان کرمان و دانشجویان دانشگاه ولیعصر در محل مجتمع فرهنگی – هنری شهدای گمنام رفسنجان  برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، عباس صادق زاده در اختتامییه هفتمین جشنواره فرهنگی وهنری  با موضوع آسیب های اجتماعی اظهار داشت : دانشجویان و مراکز آموزش عالی با نگاه علمی به مشکلات وآسیب های اجتماعی می توانند در همکاری با بهزیستی نقش موثری داشته باشند.

وی با ابراز خرسندی از ورود دانشگاه ها به موضوعات و مشکلات و آسیب های اجتماعی گفت:امروزه یکی از دغدغه های اصلی خانواده ها و جامعه ، مشکلات و آسیب های اجتماعی می باشد که با همکاری دانشگاه و فرهیختگان میتوان این مسائل را مدیریت کرد .

وی با اظهار تاسف از تاخیر طولانی مدت و کم توجهی در پرداختن به مسائل اجتماعی در سطح کلان افزود: در یک مقطع  زمانی طولانی به موضوعات مهم اجتماعی کم توجهی شده است و مدیریت این مسائل به افرادی سپرده شده است که به موضوعات اجتماعی نگاه احساسی و آنی دارند که متاسفانه این نگاه معضلات و مشکلات اجتماعی را دامن زده است .

صادق زاده  با بیان اینکه مشارکت و ورود دانشگاهها در حوزه مسائل اجتماعی بسیار مهم است ؛ گفت : دانشگاه می تواند با نقش علمی که ایفا می کند شاخص های سلامت خانواده را عملیاتی کند.