جلسه تقدیر از جانبازان و ایثارگران بهزیستی استان کرمان با حضور مدیرکل بهزیستی ، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و جانبازان و ایثارگران دفاع مقدس برگزار شد

 به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان: عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی در با تجلیل از یادگاران دفاع مقدس گفت : 25 نفر از فرزندان مراکز شبه خانواده بهزیستی در جریان دفاع مقدس به درجه شهادت نائل شدند که این فرزندان از شهدای به نام استان می باشند.

صادق زاده با اشاره به آمار 120 نفری همکاران که از خانواده ایثارگران می باشند ، افزود بهزیستی استان کرمان افتخار دارد که در راه دفاع از ارزش های مقدس جمهوری اسلامی ایران شهدا و تقدیم انقلاب نموده است .

وی با بیان اینکه در سال 94 تعداد 45 نفر از خانواده های شهدا و ایثارگران واجد شرایط که  در بهزیستی  استخدام شده اند ، افزود: نگاه بهزیستی به مجموعه خانواده شهداء و ایثارگران نگاه ارزشمندی است چراکه باید قدردان جانفشانی وایثارگری های این عزیزان باشیم.

مدیرکل بهزیستی استان کرمان با اشاره به اینکه همه ما موظفیم امروز در دوران آرامش و امنیت در حوزه مسائل اجتماعی ورود جدی و با برنامه ای داشته باشیم ، افزود : دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی فقط سال های 59 و دوران جنگ محدود نمی شود و وظیفه داریم در سرنوشت اجتماعی خود مشارکت کنیم.

وی با بیان اینکه ورود به عرصه های اجتماعی نیازمند مدیریت صحیح می باشد اظهار داشت : در مقابله با هجمه های فرهنگی – اجتماعی باید هوشمندانه در کنار شرکاء کاری متخصص و آگاه به حل و رفع مسائل اجتماعی بپردازیم و این وظیفه ای است که همچنان در دفاع درعرصه های  اجتماعی  از جمله پیشگیری از آسیب ها به عهده بهزیستی می باشد

حسین چناریان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر با تقدیر از خدمات ایثارگران دوران دفاع مقدس به ویژه خانواده شهداء و ایثارگران شاغل در بهزیستی گفت : همکاری با بهزیستی در موضوعات اجتماعی باعث افتخار است.

وی با اشاره به اقدامات پیشگیرانه و سلامت محور بهزیستی گفت : در دوره های زمانی مختلف چه در نیروی انتظامی و چه در شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در حوزه آسیب های اجتماعی همکاری بسیار خوبی با بهزیستی داشته ایم که نتیجه این همکاری ها  بسیار موثر و در نهایت باعث آرامش خاطر در انجام وظیفه و خدمت به مردم بوده است.

وی با بیان اینکه امروز جامعه ما با رنگین کمانی از مسائل و مشکلات اجتماعی روبه رو است اظهار داشت :  تعدد این مشکلات باعث بروز آسیب های اجتماعی می شود که هر چه فعالیت نهادهای اجتماعی و فرهنگی متولی هدفمند تر باشد این آسیب ها کنترل و از شیوع آن پیشگیری می شود.

در این جلسه از خدمات جانبازان و آزادگان هشت سال دفاع مقدس تجلیل شد.