در بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان محفل انس با قرآن با حضور مدیر کل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی کرمان – دبیر ستاد اقامه نماز کرمان – امام جمعه و جمعی از مسئولین زنگی آباد در جمع فرزندان – مددجویان و معلولین تحت حمایت بهزیستی در محل دارالقرآن رضوان شهر زنگی آباد برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده در این مراسم با اشاره به  شاهد بودن رفتارهای نادرست  در جامعه گفت : داروهای روانگردان و مواد صنعتی اعتیاد آور، باعث بوجود آمدن ناهنجاری هایی در جامعه شده و یکی از دلایل بروز این ناهنجاری بهره کافی نبردن از قرآن به عنوان یک دستور العمل  زندگی است .

وی با بیان اینکه بهترین راه برای کنترل و پیشگیری  از معضلات جامعه استفاده از مفاهیم و آیات قرآنی است ؛ اظهار داشت:گسترش محافل و مجالس قرآنی بهترین مرجع برای استخراج مفاهیم  روانشناسی- تربیتی از قرآن کریم  و به کارگیری آن به نفع افراد جامعه می باشد .

مدیر کل بهزیستی استان کرمان با اشاره به بهره برداری دانشمندان غربی در تولید علم از مفاهیم دین اسلام بیان کرد :حتی نظریات روانشناسی و تربیتی که جوامع غربی به عنوان نسخه تربیتی و علمی در کتابها و نشریات منتشر می کنند با استنباط و بهره بردن از مفاهیم قرآنی انجام می شود .

 در پایان  مدیرکل بهزیستی استان کرمان  از موسسین و مدیران خیریه  وهمکاران بهزیستی که برای آموزش مفاهیم قرآنی برنامه ریزی علمی و هدفمند دارند ،  تشکر و قدرانی کرد.