نشست کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدربا حضور مدیر کل بهزیستی استان کرمان و رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان  ، دبیر کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر به میزبانی صدا و سیمای مرکز کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در این نشست دستگاه های عضو کمیته فرهنگی و پیشگیری شورا ی هماهنگی مبارزه با مواد مخدر برنامه های انجام شده خود در زمینه پیشگیری را اعلام و دیدگاهها و راهکارهای اساسی برای پیشگیری از این معضل و اسیب اجتماعی در بین  قشرهای مختلف جامعه ارائه کردند .

عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان و رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان  از شیوع مصرف مواد مخدر در بین جوانان و دانش اموزان خبر داد و افزود : متاسفانه آمارها نگران کننده است و مصرف ماده مخدر” گل” بین دانش اموزان شیوع یافته و ضروریست خانواده ها بیشتر مراقب فرزندان خود باشند .

وی با تاکید بر تعامل و همکاری کلیه سازمان ها و ادارات در راستای پیشگیری از مصرف مواد مخدر به ویژه در بین دانش آموزان و جوانان عنوان کرد : امیدواریم بتوانیم با استفاده از کارگاه های آموزشی و ظرفیت صدا و سیما آگاهی و دانش خانواده ها را در این زمینه ارتقاء دهیم .

 انارکی دبیر کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان هم علاوه بر ضروری دانستن نقش نظارتی خانواده ها ، از دستگاه های مختلف هم خواست برای پیشگیری از آسیبهای جامعه بیشتر بکوشند. نجم الدینی قائم مقام مرکزنيز گزارشی از اهم اقدامات صداوسیمای مرکز کرمان با موضوع آسیب های اجتماعی و اعتیاد ارائه کرد.