طی دیدار مدیرکل بهزیستی استان کرمان با مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان صادقی جهانی مدیرکل صدا و سیمای مرکز کرمان با اشاره به اهمیت پرداختن به مسائل اجتماعی از طریق  برنامه های رادیو و تلویزیون گفت : باتوجه به مأموریتها و وظایفی که بهزیستی درخصوص مسایل اجتماعی دنبال می کند اتاق فکر صدا و سیمای مرکز کرمان باحضور کارشناسان بهزیستی تکمیل می شود.
وی افزود: بهزیستی وظایف سخت و سنگینی در بحث پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، اعتیاد ، کودکان بی سرپرست ، توانبخشی و توانمندی معلولین و… برعهده دارد که باتوجه به نوع مأموریت صدا و سیما و بهزیستی مسئولیت های مشترکی را این دونهاد دنبال می کنند.

صادقی جهانی با اشاره به اینکه هزینه های پیشگیری بسیار کمتر از هزینه های درمان می باشد ، اظهار داشت : برای آنکه جامعه را نسبت به مسائل اجتماعی روز و از صرف هزینه های گزاف مطلع نمائیم می توان با کمک کارشناسان بهزیستی و ظرفیت رادیو و تلویزیون برنامه های مختلفی در بحث آموزش مهارتهای زندگی ، اقدامات پیشگیرانه و… تهیه و پخش نمود.
مدیرکل صدا و سیمیای مرکز کرمان با تأکید براین نکته که رسانه متعلق به نظام می باشد و باید با استفاده از ظرفیت های قانونی و حقوقی موجود و همفکری از دیگر دستگاهها در مسیر سلامت جامعه که ابعاد مختلفی دارد فعالیت نمود ،خاطر نشان کرد :به همکاری با بهزیستی خوش بین هستم و می توان با تعامل درجهت ایجاد امنیت و آرامش روانی و رفاه آسایش جامعه که هدف مشترک صدا و سیما و بهزیستی است ،اقدامات خوبی انجام داد.
دراین دیدار مدیرکل بهزیستی استان کرمان نیز ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با صدا و سیما گفت : جامعه امروز بدلیل قرار گرفتن در مسیر رشد و توسعه دچار فراز و فرودهایی شده است که به تبع آن با مشکلات اجتماعی فراوانی درگیر می باشد.
صادق زاده با اشاره به اینکه مدیریت و تعامل بین دستگاههایی اجتماعی و صدا و سیما می تواند به اطلاع رسانی عموم و آگاهی خانواده و جامعه نسبت به آسیب های اجتماعی موجود بسیار مؤثر باشد افزود: درصورتی که بتوان از همه ظرفیت های موجود برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی استفاده کرد می توان از صرف هزینه های گزاف بعدی خانواده ها و دولت درخصوص مسائلی چون اعتیاد پیشگیری نمود.
وی ضمن اظهار خرسندی از نگاه مثبت مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی و همکاری بیشتر بین دو دستگاه در جهت کاهش آسیبهای اجتماعی موجود در جامعه اقدامات موثری انجام شود.