استاد دانشگاه و پژوهشگر با بیان اینکه مدیریت قوی در هر سازمانی روابط عمومی قوی دارد؛ گفت:روابط‌عمومی‌ها باید به سمتی پیش بروند که تصویر درستی از سازمان و نهاد خود به جامعه ارائه دهند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، عباس تقی‌زاده صبح امروز در گردهمایی روابط‌عمومی‌های مراکز دولتی و غیردولتی بهزیستی استان کرمان اصل توسعه را توسعه انسانی دانست و اظهار داشت: توسعه انسانی با هدف ارتقا ظرفیت‌های ذهنی،روانی و فرهنگی یک جامعه است که انسان را به یک زیست بهتر می‌رساند.

 

وی با بیان اینکه توسعه انسانی بدون آرامش و آسایش به وجود نمی‌آید تصریح کرد: قبل از انجام فعالیت‌های کمی در هر نهاد و سازمانی باید تأثیرات آن بررسی شود که اگر نامطلوب است جلوی آن گرفته شود.

استاد دانشگاه و پژوهشگر گفت: مدیر سازمان و نهادی که روابط عمومی خود را قبول نداشته باشد؛ روابط عمومی آن نمی‌‌تواند برنامه‌ریز خوبی باشد.

 

تقی‌زاده با بیان اینکه مدیریت قوی در هر سازمانی روابط عمومی قوی دارد یادآورشد: روابط عمومی تنها تبلیغات نیست اما گاهی اوقات روبط‌عمومی درگیر تبلیغات، مراسم و خبر می‌شود.

 

وی با بیان اینکه بخشی از تصویر هر سازمان و نهادی را روابط عمومی می‌سازد افزود: روابط‌عمومی‌ها باید به سمتی پیش بروند که تصویر درستی از آن سازمان را ارائه دهند.

 

دکترای ارتباطات زیربنای سرمایه‌های اجتماعی را اعتماد دانست و گفت: اعتماد مردم به ما و موسسات خیریه همه در کنار هم سرمایه اجتماعی را می‌سازند و به نفع دولت است.

 

تقی‌زاده تصریح کرد: پدیده‌هایی که در شبکه‌های اجتماعی منتشر می‌شود به سرمایه‌های اجتماعی ضربه وارد می‌کند.

 

وی با بیان اینکه روابط‌عمومی به رسانه و رسانه به روابط عمومی‌ها نیاز دارند خاطرنشان کرد: با رسانه‌ها باید تعامل دو طرفه داشته‌ باشیم و از فضای رسانه‌ها استفاده کنیم.

 

استاد دانشگاه و پژوهشگر بیان کرد: بعنوان روابط‌عمومی‌ها باید در برنامه‌ریزی راهبردی  آینده را پیش‌بینی و برای آن برنامه‌ریزی کنیم.

 

انتهای پیام/