مدیر‌کل بهزیستی استان کرمان امروز در حاشیه سفر رئیس سازمان بهزیستی به جنوب کرمان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت گفت: دولت یازدهم به دنبال پیاده کردن رویکردی جدید در جنوب کرمان است و امیدواریم فعالیت‌های علمی و اثرگذاری در این راستا داشته باشیم. 
عباس صادق‌زاده با بیان اینکه  جنوب استان کرمان نیازمند توجه ویژه‌ مدیریتی و علمی است گفت : در گذشته با توجه به همین رویکرد برنامه ویژه‌ای برای جنوب کرمان مدنظر داشته‌ایم که در دولت یازدهم هم برنامه‌هایی در این راستا پیش‌بینی شده است.

وی با بیان اینکه دولت یازدهم به دنبال پیاده کردن رویکردی جدید در جنوب کرمان است، افزود: امیدواریم بتوانیم با نگاهی که دولت به این منطقه دارد و برنامه‌هایی که سازمان بهزیستی در زمینه پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و اعتیاد در جنوب کرمان در نظر گرفته است، فعالیت‌های علمی و اثرگذاری در این راستا داشته باشیم.
صادق‌زاده با بیان اینکه توانمندسازی صرفاً با اشتغال معرفی نمی‌شود، اظهار داشت: باید تلاش شود که با آموزش دادن موانع توسعه فرهنگ و اشتغال را رفع و فرصت‌های توانمندسازی را دنبال کنیم.
وی با اشاره به نقش موثر آموزش افراد در زمینه توانمندسازی تصریح کرد: باید با ارائه آموزش‌های فنی و حرفه‌ای و مهارت‌های زندگی مردم منطقه جنوب کرمان را توانمند سازیم.
مدیر‌کل بهزیستی استان کرمان خاطرنشان کرد: تلاش سازمان بهزیستی در سطح کشور و در منطقه جنوب کرمان رفع موانع توسعه و مهارت‌های زندگی در این منطقه است.