صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان به همراه لشکری معاون هماهنگی مؤسسات غیر دولتی ، اشتغال و مشارکتهای مردمی بهزیستی کرمان در دیدار با جهان نجاتی مدیر شعب بانک کشاورزی استان کرمان که به منظور بررسی راههای تسهیل در روند دریافت تسهیلات بانکی مددجویان بهزیستی برگزار شد، با بیان مشکلات و درخواستهای مددجویان در سراسر استان برای دریافت تسهیلات خود اشتغالی از بانک کشاورزی پرداخت و خواستار تعامل و همکاری شعب بانک کشاورزی سراسر استان با مددجویان بهزیستی شد.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان دراین دیدار جهان نجاتی مدیر شعب بانک کشاورزی کرمان گفت :از آنجا که مددجویان بهزیستی با مشکلات متعدد مالی مواجه اند همکارانمان را توجیه خواهیم کرد تا آنان را مانند افراد عادی نبینند و به منظور کمک به این گروه از قانون تسهیل و تسریع در روند پرداخت تسهیلات بانکی به مددجویان بهزیستی استفاده خواهیم کرد.
وی افزود: با برنامه ریزی با شعب سراسر استان سعی خواهیم کرد تا باز پرداخت تسهیلات بانکی به مددجویان تا حداکثر سقف پرداخت ممکن اعمال شود.
جهان نجاتی در ادامه با اشاره به اینکه جامعه هدف بهزیستی را قشری در بر می گیرد که باید با تعامل و همکاری دستگاهها مسائل و مشکلاتشان مرتفع گردد افزود:بانک کشاورزی به منظور اشتغال معلولین و خانواده های ایشان به افراد واجد شرایط تسهیلات جهت خرید ادوات کشاورزی پرداخت خواهد کرد تا بدین وسیله شرایط اشتغال این گروه از جامعه فراهم آید .
وی تقسیط بیمه کشاورزی مددجویان بهزیستی و فراهم آوردن شرایط حضور افراد واجد شرایط در آزمون بیمه گری بانک کشاورزی و اولویت قرار دادن در تسهیلات بانکی به مددجویان و فرزندان افراد تحت پوشش که فارغ التحصیل رشته های مرتبط با کشاورزی می باشند را از خدمات دیگری عنوان کرد که این بانک با معرفی نامه از سوی بهزیستی در اختیار جامعه هدف بهزیستی قرار خواهد داد.
مدیرکل بهزیستی در پایان ضمن تقدیر از تعامل و همکاری مسئولین بانک کشاورزی استان با بهزیستی گفت :
اینکه برای حل مشکلات مردم با دیدی باز سریعترین و راحترین راه حل مشکلات مددجویان از سوی بانک کشاورزی انتخاب می شود ، نشان از همراهی و همدلی مسئولین این مجموعه با مردم است که در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری عملیاتی می شود.
صادق زاده با بیان این که استان کرمان از ظرفیت ها و قابلیتهای سرمایه گذاری و اشتغال زایی فراوانی برخوردار است گفت :آنچه که موجب حل مشکلات مردم و ساختن استان کرمان می شود، همت بلند و دید باز مسئولین است نه صرف سرمایه .
وی خاطر نشان کرد: مددجویان بهزیستی افرادی مظلوم می باشند که بعضاً صدایشان به گوش کسی نمی رسد ، اما تلاش و همراهی مسئولین موجب خواهد شد تا درخواستهایشان عملی و مشکلاتشان حل گردد.