برگزاری جلسه شورای رفاه استان کرمان با حضور مدیر کل بهزیستی کرمان و اعضاء شورای رفاه در محل سالن ارشاد اداره کل بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان در این جلسه با اشاره به تعدد مسائل اجتماعی جامعه گفت : مشکلات اقتصادی امروز جامعه می تواند زمینه بروز مشکلات و معضلات اجتماعی متعدد را در بین خانواده ها و جوانان را افزایش دهد .

صادق زاده کنترل و پیشگیری از معضلات اجتماعی را مبنی بر ارتقاء آگاهی افراد دانست و عنوان کرد : باید با برگزاری کلاس های آموزشی و ورود افراد در مسائل اجتماعی زمینه حل و فصل مسائل را فراهم نماییم .

وی با اشاره به اجرای طرح های بومی و منطقه ای اظهار داشت : برای اجرای طرح های سلامت محور در راستای برقراری رفاه و سلامت اجتماعی و پیشگیری از آسیب ها ، طرح های بومی و اجتماع محور موثرترین و ماندگارترین روش است .

در ادامه رضا اسماعیلی مدیر شورای رفاه استان استفاده از نظرات و پیشنهادات افراد را زمینه ساز گسترش سطح رفاه در ابعاد گوناگون دانست و بیان کرد : مشارکت افراد و دستگاه های اجرایی در مسائل اجتماعی زمینه طرح های علمی و مدون را در سطح کشور فراهم می نماید .

در ادامه اعضاء شورای رفاه استان به بحث و تبادل نظر در خصوص دستو کار جلسه و همچنین بررسی میزان پیشرفت مصوبات جلسات قبل پرداختند .