نشست تخصصی اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان کرمان با نماینده مردم شهرستان های شرق در مجلس شورای اسلامی ،فرمانداران و بخشداران در محل بهزیستی شهرستان بم برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان با بیان اینکه استان کرمان ناخواسته دچار بسیاری از آسیب ها و معلول بسیاری از مسائل است عنوان کرد : برای کنترل و کاهش اسیب ها باید با مدیریت صحیح از ظرفیت های استانی و کشوری بهره ببریم .

عباس صادق زاده با تاکید براینکه سازمان بهزیستی ارائه خدمات آسان ودر دسترس  را با جدیت در مناطق کمتر برخوردار پیگیری می نماید گفت : از سال 95 روند رسیدگی به مسائل و مشکلات شهرستان ها شروع و اقدامات لازم برای کاهش و رفع آنان انجام می شود .

وی نبود زیر ساخت های مناسب و روابط اجتماعی را عامل بروز مسائل اجتماعی دانست و اظهار داشت : بسیاری از خانواده ها و افراد جامعه به دلیل فقر اقتصادی ،فرهنگی و عدم آگاهی  نسبت به مسائل اجتماعی دچار مشکلات و آسیب های اجتماعی می شوند .

صادق زاده با اظهار امیدواری از اجرای طرح های سازمان بهزیستی در مناطق کمتر برخوردار گفت : با برگزاری نشست های تخصصی تمام مسائلی که به بارش افکار شبیه می باشد را یادداشت و اقداماتی که از عهده سازمان ساخته است را اجرایی می نماییم .

ایشان با اظهار تاسف از افزایش آمار ناهنجاری ها در جنوب استان بیان کرد :راه اندازی اورژانس اجتماعی ، مراکز مشاوره  و برنامه های مداخله در خانواده به منظور کاهش طلاق و آسیب های اجتماعی در مناطق کمتر برخوردار استان کرمان انجام شد .