جلسه هم اندیشی مسائل اجتماعی فی ما بین بهزیستی و سپاه ثارالله استان کرمان با حضور مدیر کل و معاونین تخصصی بهزیستی ، فرمانده سپاه پاسداران و جمعی از مسئولین در محل دفتر مدیر کل بهزیستی کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان در این جلسه با اشاره به هم اندیشی همه مسئولین و سازمان ها در حوزه مسائل اجتماعی گفت : باید از ظرفیت ، تفکر و رویکرد سپاه پاسداران برای حل مسائل و مشکلات اجتماعی در جامعه استفاده نماییم .

صادق زاده بابیان اینکه تعدد و پیچیدگی مسائل اجتماعی یکی از دغدغه های فعالان این حوزه است عنوان کرد : با استفاده از ظرفیت و توان کارشناسان و شرکای اجتماعی و تعامل و همکاری سپاه باید برنامه های فرهنگی و پیشگیرانه را در راستای آگاهسازی افراد جامعه اجرایی نماییم .

مدیر کل بهزیستی استان کرمان با تاکید بر استفاده از تجربیات و دانش سپاه ثارالله در انجام طرح ها و برنامه های اجتماع محور اظهار داشت : تدوین برنامه های اجتماع محور با رویکرد رفاه ، سلامت  اجتماعی و روانی افراد  جامعه با اهداف پیشگیرانه در حوزه مسائل اجتماعی با همکاری سپاه عملیاتی می شود .

سردار ابوحمزه فرمانده سپاه ثارالله در این جلسه با تقدیر از خدمات ارزشمند بهزیستی در حوزه مسائل اجتماعی و پیشگیرانه گفت : همه مسئولین ، افراد جامه و تشکل های غیر دولتی با تعامل و همکاری با بهزیستی در زمینه مسائل اجتماعی باید زمینه خدمت رسانی بهتر و مطلوب تر را فراهم نمایند.

وی با تاکید بر مشخص نمودن اهداف سازمانی در حوزه مسائل اجتماعی عنوان کرد : باید مبنای فعالیت ها را بر اساس سه مورد از جمله پیشبینی – پیشگیری و اقدام در حوزه سلامت روان افراد جامعه عملیاتی و اجرایی شود .

فرمانده سپاه ثارالله استان کرمان با اشاره به تامین سلامت اجتماعی افراد جامعه خاطر نشان کرد : سپاه ثارالله استان کرمان در زمینه های تامین مسکن مددجویان ، پیشگیری و درمان اعتیاد و اردوهای جهادی برای حمایت از اهداف بهزیستی تعامل و همکاری می کنند .

در ادامه این هم اندیشی زمینه های همکاری در موضوعات وسیع اجتماعی بررسی و مورد توافق قرار گرفت .