مدیر کل بهزیستی استان کرمان با حضور در فرمانداری شهرستان کهنوج  با فرماندار و جمعی از مسئولین شهرستان دیدار و گفتگو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی با بیان اینکه سازمان بهزیستی  یکی از سازمان های  تاثیر گذار در راستای کاهش آسیب های اجتماعی می باشد عنوان کرد :بهزیستی با همکاری و تعامل نهاد های اجتماع محور رویکرد های جدید پیشگیرانه را در زمینه  کاهش آسیب های اجتماعی پیاده سازی وعملیاتی می کند.

صادق زاده فقر فرهنگی و اقتصادی خانواده ها را زمینه ساز بروز مشکلات اجتماعی دانست و اظهار داشت : با رعایت قانون و تاکیدات مقام معظم رهبری و با شناسایی خانواده های آسیب پذیرباید  دانش و آگاهی آنان را در برخورد با مشکلات و مسائل اجتماعی افزایش دهیم .

وی فرهنگ های قومیتی و تعصبات مردم شهرستان های جنوب را باعث بروز رخدادهای اجتماعی دانست  و گفت : با فراهم نمودن زمینه برگزاری  آموزش مهارت های زندگی و همچنین پیش بینی  برنامه های متنوع  در زمینه پیشگیری  و درمان اعتیاد می توان سطح کیفی و اجتماعی خانواده ها را ارتقاء داد.

عباس صادق زاده با اشاره به مناسب سازی سطح شهر و اماکن عمومی بیان کرد : همه شهرستان ها به ویژه  شهرستان های جنوب برای رفاه حال معلولین و سالمندان زیر ساخت ها و مناسب سازی را با جدیت دنبال نمایند .

ابوذر عطا پور فرماندار شهرستان کهنوج یکی از دغدغه های مهم شهرستان کهنوج را معضلات و مشکلات اجتماعی برشمرد و خاطر نشان کرد : بروز چنین مشکلات و نبود امنیت در خانواده ها ریشه در مشکلات اقتصادی و معیشتی افراد دارد .

ایشان با اظهار تاسف از شکسته شدن حرمت ها در کانون خانواده گفت : فرمانداری کهنوج آمادگی دارد  با بهزیستی و خیرین و بهره مندی  از روش های نوین برای آموزش و آگاه سازی خانواده ها در راستای کاهش آسیب های اجتماعی همکاری کند .