آیین تجلیل از پزشکان نیکوکار و همراه با بهزیستی در پانزدهمین روز از ماه مبارک رمضان با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه کرمان ، مدیر کل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان کرمان ، مدیر کل امور اجتماعی استانداری و جمعی از پزشکان نیکوکار و فعالان اجتماعی در شیرخوارگاه مادر برگزار شد .

  به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان  با بیان اینکه بیش از 150 پزشک با بهزیستی استان کرمان همکاری دارند گفت : تعداد زیاد نیکوکاران و فعالان اجتماعی افتخاری است که نصیب مردم کرمان شده است .

 صادق زاده اقدامات پزشکان خیر و دستگیری از خانواده های محروم را بسیار با ارزش دانست و اظهار داشت : امروز جامعه درگیر مسائل و آسیب های اجتماعی متعددی شده است که بی شک بدون حمایت و همکاری خیرین در کنار دولت مشکلات برطرف نمی شود .

وی با بیان اینکه رفع نیاز از قشر محروم باید به یک فرهنگ عمومی تبدیل شود عنوان کرد : امیدوریم بتوانیم با اقدامات خیرخواهانه خیرین استان  ، نشان طلائی مسئولیت اجتماعی که هر ساله در کشور برگزار می شود مانند سال گذشته به استان کرمان تعلق گیرد .

مدیر کل بهزیستی کرمان با قدردانی از نگاه ویژه خیرین حوزه سلامت به قشر محروم و گروه های هدف تحت حمایت بیان کرد :بهزیستی بزرگترین سازمان اجتماعی کشور است که برای انجام درست ماموریت های خود در راستای کاهش آسیب های اجتماعی نیازمند شرکای اقتصادی و علمی می باشد .