به مناسبت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) ،بزرگداشت مقام زن و مادر مراسم جشنی با حضور مدیر کل بهزیستی استان کرمان ، اعضاء شورای معاونین و کارکنان در محل سالن اجتماعات نشاط بهزیستی برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان ضمن تبریک ولادت حضرت زهرا و گرامیداشت  روز زن ومادر گفت : با پیروی از سیره حضرت فاطمه زهرا (س) ، نه تنها در زندگی شخصی بلکه در زندگی کاری در عرصه بهتر زیستن شرایط خدمت مناسب را فراهم نماییم .

عباس صادق زاده با تاکید بر تکریم و احترام زنان در جامعه اظهار داشت : نقش زنان در حوزه های امور اجتماعی و خانواده به ویژه در تربیت فرزندان انکار ناپذیر می باشد .

وی با تشریح نقش بانوان شاغل در بهزیستی در عرصه مددکاری و رفع مشکلات مددجویان تحت حمایت اظهار داشت :امروزه زنان در عرصه های مختلف و با درجات آموزشی بالا با صبر و بردباری برای اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی قدم برمی دارند .

امیر زینلی روانشناس با اشاره به نقش زنان به عنوان ستون خانواده بیان کرد : فرزندان در خانواده باتاثیر  پذیرفتن از اخلاق و رفتار یزرگ ترها به ویژه مادران الگوی تربیتی خود را انتخاب و بر اساس آن در اجتماع عمل می نمایند .

 در جلسه پرسش و پاسخ مدیر کل بهزیستی به سولات کارکنان در خصوص مسائل روز سازمان پاسخ گفت .