پنج شنبه 14 مرداد ماه و در اولین روز از دهه کرامت و هم زمان با روز ملی دختر ، مدیر کل بهزستی استان کرمان درجمع دختران خانه کودکان و نوجوانان عاطفه با آنان دیدار و گفت و گو نمود.

  بنا به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در این دیدار که معاون بهزیستی شهرستان کرمان ، مشاور امور بانوان و تعدادی از کارشناسان حضور داشتند عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان ضمن تبریک روز ملی دختر در سخنانی خطاب به دختران و کارکنان خانه کودکان و نوجوانان عاطفه گفت : نه وظیفه سازمانی که وظیفه پدری و انسانی ایجاد می نمود که با حضور درجمع شما دختران این روز را تبریک بگویم.

عباس صادق زاده خدمت در خانه های کودکان و نوجوانان را توفیقی توصیف نمود که پروردگار این توفیق خدمت را نصیب بندهای خاص خود می نماید.

ایشان در گفت و گو با دختران و مسئوولین مرکز در جریان خدمات انجام شده و مشکلات قرار گرفت و از مسئوولین مرکز بواسطه پی گیری هایشان در زمینه رفع مشکل هویت فرزندان قدردانی نمود و گفت : پی گیری هویت دار شدن فرزندان و تحصیل آنان از وظایف مستقیم مدیران و مددکاران خانه ها می باشد که البته بهزیستی نیز از هیچ گونه حمایت و همکاری دریغ نمی نماید.

لازم به ذکر است دراین دیدار با اهداء هدایایی از دختران خانه تجلیل شد.