در ششمین افطار ماه مبارک رمضان ، ضیافت مهر با حضورمدیرکل ، معاونین توانبخشی و اجتماعی ، مدیر بهزیستی شهرستان کرمان و جمعی از فرزندان مراکز شبه خانواده و به همت خیرین و حوزه مشارکت های بهزیستی شهرستان کرمان در محل تالار آفتاب کرمان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان :عباس صادق زاده در این مراسم با تبریک فرا رسیدن ماه مبارک رمضان ، اظهار داشت :خدمت به فرزندانی که به هر دلیل از کانون خانواده دور می باشند امری خداپسندانه است.

وی ضمن قدر دانی از زحمات مسئولین مراکز شبه خانواده و کارکنان بهزیستی  در خدمت به قشر ضعیف و آسیب دیده جامعه ، گفت : باید از زمینه های تحصیل فرزندان با هدف بالندگی و خودکفایی آنان فراهم شود تا  این افراد بعد از فارغ التحصیلی بتوانند در جامعه به شایستگی ایفای نقش کنند.

صادق زاده تکریم فرزندان بی سرپرست یا فاقد سرپرست مناسب را از ارزش های فرهنگی و اسلامی ایرانیان توصیف کرد و گفت : در هر شرایطی برای خدمت به این فرزندان باید جایگاه ، منش و شخصیت آنان فارغ از نگاه ترحم آمیز حفظ شود.

در این ضیافت افطار برنامه های فرهنگی برای فرزندان مهمان برگزار شد و با برگزاری مسابقاتی به برندگان جوائزی اهدا گردید.

در حاشیه این مراسم ، معصوم زاده از بانوان کارآفرین معلول زرندی با اهدا صنایع دستی از خدمات ارزنده عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان تقدیر و تشکر کرد.