از مدیر کل بهزیستی استان کرمان به لحاظ کسب رتبه نخست در شاخص های عمومی و اختصاصی جشتواره شهید رجایی با اهداء لوح تقدیر شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در مراسم تقدیر از برگزیدگان خدمت و دستگاه های اجرایی برتر سال 1396 که با حضور امام جمعه ، استاندار و مدیران ارشد استانی در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان کرمان برگزار شد از مدیر کل بهزیستی استان کرمان تقدیر بعمل آمد .

عباس صادق زاه مدیر کل بهزیستی استان کرمان در این مراسم با تاکید بر تعهد شغلی و رائه خدمات مطلوب به مردم گفت : خدمت صادقانه در راستای تحقق حقوق شهروندان منجر به توسعه و پیشرفت هر جامعه ای می شود .

صادق زاده با اشاره به کیفیت خدمات رسانی در دستگاه ها ی اجرایی افزود : لازم است برای ارتقاء سطح کارآیی و اثر بخشی فعالیت های دستگاه های اجرایی لازم است یک برنامه هدفمند و مدون طراحی شود .

وی با بیان اینکه ارزیابی ها را به سمت کیفیت بخشی به خدمات و فعالیت ها سوق دهیم اظهار داشت : در حال حاظر افراد با سطح آگاهی بالا و به روز و همچنین مطالبه گری بیشتری در مسائل مربوط به خود و جامعه ورود پیدا می کنند .

.گفتی است در پایان مراسم از دستگاه های اجرایی برتر از جمله اداره کل بهزیستی استان کرمان به لحاظ کسب رتبه نخست در شاخص های عمومی و اختصاصی جشتواره شهید رجایی با اهداء لوح تقدیر شد .