همایش کلینیک های مددکاری و سلامت اجتماعی با حضور مدیر کل بهزیستی استان کرمان ، معاون اجتماعی –سیاسی استانداری ،جانشین فرماندهی نیروی انتظامی ، اعضاء شورای اداری بهزیستی کرمان و مدیران کلینیک های مددکاری در محل بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان با اشاره به ارتقاء آگاهی افرا جامه گفت : همه سازمان های متولی مسائل اجتماعی باید برای آگاهی و توانمندسازی افرا در راستای کاهش آسیب های اجتماعی برنامه داشته باشند .

صادق زاده با تاکید بر ورود افراد جامعه به مسائل اجتماعی اظهار داشت : بی توجهی ونبود برنامه های تخصصی و کارگاه های آموزشی در حوزه مسائل اجتماعی منجر به بروز آسیب های اجتماعی در جامعه می شود و این نیازمند طرح ها و برنامه های مدون در این زمینه می باشد .

ملانوری معاون اجتماعی – سیاسی استانداری در این همایش با بیان اینکه در حوزه مسائل اجتماعی نیازمند افراد متخصص و حرفه ای می باشیم عنوان کرد : مددکاران نقش مهمی در حل مسائل اجتماعی و روانی افراد جامعه ایفا می کنند .

معاون مشارکتهای مردمی و اشتغال بهزیستی استان کرمان با تاکید بر استفاده از دانش مددکاران ، مشاوران و فعالان اجتماعی خاطرنشان کرد : گسترش و پیشرفت جوامع باعث بوجود آمدن آسیب های اجتماعی متعدد می شود که باید متناسب با جامعه امروز و نگرش افراد طرح های عملیاتی داشته باشیم .