در چهارمین روز از هفته بهزیستی مدیر کل ، اعضاء شورای معاونین و کارکنان بهزیستی استان کرمان وبهزیستی شهرستان کرمان ، مدیر کل امور اجتماعی و مدیر کل امور بانوان استانداری ، معاون بنیادشهید ، معاون بانک رفاه ، مدیران خیریه ها ، معلولین و فرزندان تحت حمایت بهزیستی استان کرمان با حضور در گلزارشهداء با آرمان های امام راحل و شهداء تجدید میثاق نمودند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان با تبریک هفته بهزیستی به کارکنان و فعالان عرصه رفاه اجتماعی ، مددجویان و معلولین گفت : برنامه ریزی اجتماعی جامعه امروز بیش از هر زمان دیگری به آگاهی بخشی و تقویت خزانه دانش اجتماعی مردم نیاز دارد .

صاق زاده ضمن تقدیر و تشکر از خیرین ومسئولین استان برای همراهی با کارکنان بهزیستی اظهار داشت : گرچه اقدامات موثری در زمینه پیشگیری و درمان آسیب دیدگان اجتماعی و اقشار آسیب پذیر انجام شده است اما هنوز نیازمند تفکر سلامت محور و ارتقاء آگاهی ودانش افراد جامعه در راستای کاهش آسیب های اجتماعی  می باشیم  .

فاطمه سادات حسینی مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان با تبریک هفته بهزیستی و روز دختر گفت : تربیت فرزندان مسئولیت خطیری است که کارکنان و مربیان شاغل در مراکز بهزیستی مبتنی بر اصول تخصصی ، تحت هر شرایطی این وظیفه را انجام می دهند .

وی با اشاره به تربیت صحیح فرزندان خصوصا دختران عنوان کرد : ساختن مردان و زنان نسل آینده برای داشتن جامعه ای سالم و پیشگیری از ناهنجاری های اجتماعی نیازمند تربیت صحیح و سالم دختران امروزی است .