مدیرکل بهزیستی بهزیستی استان کرمان  به مناسبت فرا رسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی با کارشناسان حوزه روابط عمومی ستاد بهزیستی کرمان دیدار و گفت و گو نمود .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان ضمن تبریک فرا رسیدن هفته ارتباطات و روابط عمومی گفت : فعالان حوزه روابط عمومی با پیام رسان تلاشها و فعالیت های وسیع کارشناسان در حوزه های مختلف کاری برای ارتقاء آگاهی افراد جامعه تلاش می کنند .

صادق زاده با اشاره به اهمیت فعالیت حوزه روابط عمومی در ادارات و سازمان ها عنوان کرد : این مجموعه به نوعی زبان گویای مجموعه ها و کسانی است که امکان بروز و اعلام تلاشهای ارزشمندی که به سرانجام می رسد را ندارند.

وی با بیان اینکه روابط عمومی در اجرای برنامه ها و پیشبرد اهداف سازمانی نقش موثری دارد اظهار داشت : این حوزه می تواند با ایجاد فضای سالم ، ارتباط مردم با ادارات ، سازمان ها و مدیران را فراهم نماید .

مدیر کل بهزیستی کرمان با اشاره به  گستردگی و حجم عظیم خدمات و فعالیت هادر بهزیستی گفت :  باید با نوآوری و خلاقیت به طراحی و اجرای برنامه های تازه و جدیدی پرداخت تا ضمن اطلاع رسانی درست و به موقع فعالیتهای انجام شده زمینه ساز بالا رفتن آگاهی و سطح توانمندی اجتماعی در سطح جامعه باشد.

در ادامه افسانه قاضی زاده رئیس روابط عمومی بهزیستی استان نیز با تبریک فرارسیدن این روز و تقدیر از خدمات ارزنده کارشناسان روابط عمومی بهزیستی استان و شهرستان ها خاطر نشان کرد : امیدواریم بتوانیم با اجرایی نمودن ایده و تفکرات نو در روابط عمومی تداعی گر نقش مثبت فعالان حوزه رسانه و ارتباطات در پیشبرد اهداف سازمانی باشیم .

 و در پایان عباس صادق زاده مدیرکل با اهداء لووح تقدیر از زحمات کارشناسان روابط عمومی تشکر و قدردانی کرد.