مدیر کل بهزیستی استان کرمان به همراه رئیس اداره روابط عمومی به مناسبت روز جهانی خبرنگار با حضور در روزنامه ندای وحدت با خبرنگاران و مسئول این روزنامه دیدار و گفت و گو کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان ضمن تبریک روز خبرنگار یکی از رسالت های مهم اصحاب رسانه را آگاهسازی افکار عمومی همراه با صداقت دانست و گفت : خبرنگاران در ایجاد فرهنگ غنی ، سلامت اجتماعی و فرهنگی جامعه نقش موثری ایفا می کنند .

صادق زاده با بیان اینکه هر روز باید نسبت به تکریم خبرنگاران و کسانی که مسئولیت ارتباط مدیران و مسئولین با مردم و جامعه را برعهده دارند پیش قدم باشیم اظهار داشت : این افراد با ورود موثر در بیان و تشریح مسائل اجتماعی به رفع و کاهش آسیب ها کمک می کنند .

وی با اشاره به روزنامه ندای وحدت به عنوان یک رسانه با سابقه در استان کرمان گفت : این روزنامه بدون جانبداری های شخصی با حفظ رعایت اخلاق حرفه ای به بیان مسائل و مشکلات اجتماعی می پردازد .

در پایان مدیر کل بهزیستی استان کرمان ضمن تقدیر از همکاری و تعامل ارزشمند رسانه ها با بهزیستی ، به منظور آشنایی هر چه بیشتر خبرنگاران و اصحاب رسانه با خدمات تخصصی بهزیستی در حوزه های مختلف و مراکز تحت نظارت اعلام آمادگی کرد .