مدیر کل محترم سازمان بهزیستی استان کرمان و رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در جلسه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در شهرستان زرند  که با حضور فرمانده نیروی انتظامی استان و دادستان ،فرماندار و جمعی از مسئولین ادارت شهرستان زرند برگزار شد  به تشریح نقش بهزیستی در مهار کردن و کاهش آسیبهای اجتماعی پرداختت و گفت : از مهم ترین اقدامات بهزیستی پیگیری مسایل فرهنگی و ارایه آموزشهای لازم به قشرهای مختلف برای پیشگیری از معضلات اجتماعی می باشد .

صادق زاده با اشاره به شیوع مواد مخدر در نسل جوان افزود : در بحث کاهش شیوع مصرف مواد مخدر که مواد مخدر مختص یک شهر یا یک کشور خاص نمیباشد وهمه جوامع در حال حاضردرگیر این مشکل ومعضلات می باشند ،موفقیتی حاصل نخواهد شد مگر با همکاری وهمراهی همه مسئولین وشهروندان یک جامعه .
وی به بحث بالا بردن سطح آگاهی عمومی شهروندان برای آشنایی و مقابله با آسیب ها  و تهدیدات اجتماعی اشاره کرد و اظهارداشت : بسیاری از مشکلات و معضلات اجتماعی امروز جوامع از ندانستن وآگاهی در خصوص مشکلات ومعضلات اعتیاد به مواد مخدر می باشد که اگاهی بخشیدن به عموم بهترین و موثرترین راه برای مقابله با این تهدیدات می باشد .
رئیس کمیته فرهنگی و پیشگیری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر در ادامه افزود :بالا بردن  مهارت های زندگی ، آموزش به خانواده ها برای تربیت فرزند خود ، افزایش آگاهی های خانواده به مسائل اجتماعی از سیاست های مهم وتاثیر گذار در بهزیستی می باشد .
صادق زاده.خواستار استفاده از نظرات کارشناسان ،مبلغین ،روحانیت وسازمان  های مردم نهاد شد وتصریح کرد با ید با استفاده از ظرفیت های موجود مشکلات ومعضلات به مواد مخدر را به حداقل ممکن برسانیم .
مدیر کل بهزیستی استان کرمان در ادامه به افزایش آمار اعتیاد در جوامع کارگری نیز اشاره کرد وگفت:باید در محیطهای کارگری آموزش و اطلاع رسانی را افزایش دهیم .