مدیر کل بهزیستی استان کرمان در سفر خود شهرستان قلعه گنج در اولین روز ار دهه مبارک فجر با تعدادی از مددجویان این شهرستان دیدار کرد.
به گزارش روابط  عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ،صادق زاده در این دیدار ضمن رسیدگی به مشکلات مددجویان گفت :مددجویان مناطق جنوب استان کرمان نگاه ویژه و توجه  خاص  نیاز دارند تا بتوانیم مشکلات و درخواست هایشان را حل نماییم .

 وی با اشاره به اینکه بنای خدمت در بهزیستی به مددجویان بر مبنای توانمند سازی جامعه هدف می باشد ،افزود: حفظ کرامت انسانی و کمک به مددجویان کمک خواهد کرد که عزت نفس افراد نیازمند تقویت شود.

مدیر کل بهزیستی کرمان راه کمک به مددجویان را شناخت موقعیت شغلی هر منطقه  و کمک به ایجاد اشتغال مددجویان دانست و اظهار امیدواری کرد: با همراهی و تلاش مسئولین در شهرستانها همواره شاهد خروج مددجویان بهزیستی از چرخه حمایتی به سمت توانمند سازی آنان باشیم .
دیدار مدیر کل بهزیستی  با فرماندار و امام جمعه شهرستان قلعه گنج
صادق زاده در این سفر ضمن دیدار با امام جمعه و فرماندار شهرستان قلعه گنج گفت : اگر بخواهیم برای رفع محرومیت ها و افزایش رفاه اجتماعی جامعه  که به واسطه رسیدن به  آن انقلاب نمودیم پیش رویم باید تعامل ،همکاری و همراهی همه مسئولین در شهرستانها را داشته باشیم.

دیدار مدیر کل بهزیستی کرمان با پرسنل بهزیستی قلعه گنج
در این سفر مدیر کل بهزیستی با رئیس اداره شهرستان قلعه گنج و پرسنل این شهرستان دیدار و گفتگو کرد .
وی با اشاره به اینکه مناطق جنوب استان کرمان بواسطه محرومیت عزم جدی برای ارایه خدمات بهزیستی را می طلبد گفت : همت خود را علاوه بر ارایه خدمات تخصصی و حمایت از افراد نیازمند فراهم نمودن شرایط و امکانات رفاهی لازم برای پرسنل در سراسر استان می دانیم تا با آرامش خاطر به ارایه خدمات به جامعه هدف بپردازند.
وی از پرسنل خواست تا با ارایه نقطه نظرات و پیشنهادات خود سازمان را در رسیدن به اهداف تعریف شده یاری نمایند.