مدیرکل بهزیستی استان کرمان به منظور دیدار با مسئولین شهرستان سیرجان و نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی جهت  بررسی روند فعالیت های بهزیستی به شهرستان سیرجان سفرکرد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان در این دیدار مدیرکل بهزیستی با تاکید بر حمایت مسئولین شهرستان از روند فعالیت های بهزیستی گفت : بهزیستی همانگونه که  از فعالیتهای تخصصی اجتماعی که برعهده دارد مشخص است باید با همکاری همه مسئولین و مدیران طرحها و برنامه های خود را عملی نماید.
وی با اشاره به اینکه فعالیت های بهزیستی نمودی عینی در بین تمامی اقشار جامعه دارد افزود : خوشبختانه ارتقاء سطح حمایت های بهزیستی و ارائه خدمات تخصصی گوناگون در شهرستان سیرجان با همکاری مسئولین شهرستان و بخش های خصوصی دنبال می شود .

صادق زاده ضمن تقدیر از فعالیت های حسن پور نماینده مردم سیرجان و بردسیر در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت : اینکه مسئولین حل مشکلات و معضلات اجتماعی را سر لوحه امور خود قرار می دهند نشان از توجه و نگاه ویژه آنان به حل مشکلات عموم و سلامت اجتماعی جامعه می باشد.
بررسی مشکلات پرسنل بهزیستی سیرجان با حضور مدیرکل
مدیرکل بهزیستی استان کرمان ضمن بازدید از اداره بهزیستی شهرستان سیرجان در نشستی با حضور پرسنل این اداره به بررسی مشکلات و درخواستهای آنان پرداخت .
وی دراین دیدار با تأکید براینکه ارتقاء دانش پرسنل و بروز شدن اطلاعات آنان در خدمت رسانی به جامعه هدف بسیار مؤثر می باشد گفت : اگر بخواهیم  همسو با مشکلات موجود در جامعه و جامعه هدف بهزیستی پیش رویم باید سطح علمی پرسنل با ارایه آموزشهای لازم ارتقاء یابد.
وی دراین دیدار ضمن استماع درخواستهای پرسنل افزود: یکی از مهمترین وظایف یک مدیر فراهم آوردن شرایط و امکانات لازم جهت رفاه حال پرسنل است که امیدوارم بتوانیم با برنامه ریزی دقیق و پیگیریهای لازم مشکلات پرسنل را حل نمائیم.