آیین تجلیل از ورزشکاران مدال آور و کارشناسان روابط عمومی بهزیستی شهرستان ها با حضور مدیر کل  بهزیستی استان کرمان ، معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور ، مشاور استاندار در امور رسانه و روابط عمومی و معاونین بهزیستی کرمان در محل سالن اجتماعات شهید نشاط اداره کل بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان با اشاره به اجرای برنامه های استعداد یابی گفت : اجرای برنامه های ورزشی ، فرهنگی و هنری از ابزارهای توانمندسازی و بازپیوند فرزندان و افراد دارای معلولیت به اجتماع است که با جدیت این رویکرد را برنامه ریزی و عملیاتی می نماییم .

صادق زاه با اشاره به استعدادیابی چهار هزار نفر از فرزندان مراکز و خانواده های تحت پوشش در استان عنوان کرد : امیدواریم بتوانیم با این رویکرد قدم های بزرگی برای موفقیت و استقلال فرزندان و همچنین داشتن آینده ای بهتر در جامعه برداریم .

مدیر کل بهزیستی کرمان  خانواده را مناسب ترین گزینه برای تربیت فرزندان دانست و عنوان کرد : بهزیستی با هدف استقلال و توانمندسازی فرزندان و همچنین بازپیوند آنان با خانواده و جامعه تلاش می کند .

حبیب الله مسعودی فرید معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور در آیین تجلیل با بیان اینکه موفقیت های ارزشمند فرزندان بهزیستی استان کرمان در عرصه های مختلف ورزشی ، فرهنگی و هنری قابل تقدیر می باشد اظهار داشت : تعلیم و تربیت و توانمندسازی فرزندان تحت حمایت یکی از اهداف مهم بهزیستی است .

وی با بیان اینکه استان کرمان جزو استان های پیش رو در زمینه راه اندازی مراکز رشد در کشور است گفت : باید با انجام فعالیت های علمی و تخصصی زمینه رشد و پیشرفت فرزندان در عرصه های مختلف ورزشی ،علمی و فرهنگی را فراهم نماییم .

تقی زاده مشاور استاندار در امور رسانه و روابط عمومی در این جلسه با اشاره به رسالت مهم روابط عمومی ها در برقراری تفاهم اجتماعی عنوان کرد : روابط عمومی ها به عنوان رابط بین افراد جامعه با سازمان ها می توانند اعتماد اجتماعی را ارتقاء دهند .

مشاور استاندار در امور رسانه، روابط عمومی ها را سرمایه های اجتماعی دانست و خاطرنشان کرد : بهزیستی به عنوان یکی از سازمان های مردم نهاد و متولی مسائل اجتماعی می باشد که وظیفه کارشناسان روابط عمومی چنین سازمان هایی به عنوان مشاورین مردم بسیار حائز اهمیت می باشد .