جلسه شورای اجتماعی شهرستان کهنوج با حضور مدیر کل و معاون امور اجتماعی بهزیستی ، امام جمعه ، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی در محل سالن فرمانداری این شهرستان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان فرماندار شهرستان کهنوج با تقدیر از خدمات ارزنده بهزیستی در جنوب استان گفت : با افتتاح دو مرکز سرپناه شبانه معتادین ویژه بانوان و آقایان از طرف بهزیستی گام های مثبتی برای درمان و ارائه خدمات به این گروه در شهرستان کهنوج  انجام شده است .

عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان تعامل و همدلی مسئولین را زمینه ساز ارائه خدمات بهتر به افراد جامعه دانست و عنوان کرد : با توجه به دغدغه مقام معظم رهبری نسبت به معضلات و مشکلات اجتماعی باید برای رفع و کاهش مسائل اجتماعی آگاهانه ورود پیدا کنیم .

وی با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات افراد جامعه باید دغدغه همه افراد جامعه و مسئولین باشد خاطر نشان کرد : باید با حمایت از ساختارهای غیر دولتی ، پیگیری و نظارت مستمر و ایجاد تکلیف برای تمامی ادارات و سازمان ها با هدف کاهش آسیب ها ، مشکلات موجود را مدیریت نماییم .

مدیر کل بهزیستی کرمان بروز بسیاری از مشکلات و آسیب های اجتماعی را بومی و منطقه ای دانست و گفت : برای مدیریت و کنترل مسائل اجتماعی از جمله اعتیاد ، کودک آزاری و طلاق باید طرح ها و برنامه های بومی و اجتماع محور را گسترش دهیم .