آیین تجلیل از خانواده های شهداء .و ایثارگران بهزیستی با حضور مدیر کل و معاونین بهزیستی استان کرمان ، مدیر کل امورفرهنگی دانشگاه شهید باهنرکرمان ، فرمانده حوزه مقاومت بسیج کل ادارات در محل سالن نشاط اداره کل بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان  در این آیین با تاکید بر ورود ایثارگرانه در حوزه مسائل اجتماعی گفت : روش و مشی شهداء و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس بهترین مرجع ارزشی – فرهنگی برای تحقق سلامت اجتماعی است .

صادق زاده با اشاره به اهداف و رسالت بزرگ شهداء و ایثارگران اظهار داشت : شهداء و ایثارگران برای برقراری امنیت جامعه و خانواده ها از جان خود گذشتند و امروزه ما باید با الهام گرفتن از اهداف آنان برای پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقاء آگاهی افراد تلاش کنیم .

دریجانی قائم مقام مدیر کل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه جنگ های دنیا با هدف کشورگشایی بود عنوان کرد : جنگ هشت ساله ایران علاوه بر پاسداری از خاک وطن با هدف بزرگ حفظ ارزش های اسلامی ، اعتقادی و مذهبی ودفاع از میهن اسلامی انجام شد .

در ادامه احمد یوسف زاده مدیر کل امور فرهنگی دانشگاه شهید باهنرو نویسنده کتاب آن 23 نفر به بیان خاطرات و ایثارگری های شهداء و جانبازان در دفاع از خاک وطن پرداخت .

در این مراسم خانم خواجه زارکوئی فرزند شهید ضمن قرائت دلنوشته ای در وصف شهیدان و همچنین به بیان خاطراتی از پدر شهیدش پرداخت.

در پایان از طرف مدیر کل بهزیستی استان کرمان لوح تقدیری به رسم یادبود به خانواده های شهداء ، ایثارگران و جانبازان بهزیستی اهداء شد .