به مناسبت گرامیداشت هفته تکریم منزلت سالمند ، اداره بهزیستی شهرستان رابر با دعوت از والدین شهداء ، سالمندان و مسئولین شهرستانی با حضوردرگلزار شهداء شهر رابر اقدام به غبار روبی و عطرافشانی قبورمطهرشهداء نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از رابرنجمه سالاری رئیس بهزیستی شهرستان رابر با بیان اینکه برای تحقق نیازها و خواسته های سالمندان  باید برنامه داشته باشیم گفت : توجه به سلامت سالمندان و همچنین رعایت نکات مناسب سازی سطح شهر برای آسایش سالمندان باید در دستور کار قرار گیرد .

مهدی صادقی امام جمعه شهرستان رابر ضمن تشکر و قدردانی از اداره بهزیستی شهرستان رابر در برگزاری برنامه های تکریم سالمندان گفت : وجودسالمندان به لحاظ منزلت و جایگاهی که نزد پروردگاردارند مایه خیر و برکت و نازل شدن رحمت پروردگار خواهد بود .

 . در این گرد همایی همچنین برنامه های پایش سلامت سالمندان ، توزیع مکمل کلسیم و ویتامین  ،موسیقی سنتی –مذهبی در رثای حضرت زینب (س) و اجرای هنرهای نمایشی رزمی برگزار گردید و با تقدیم هدایا ، جایگاه و منزلت مادران شهید  حاضردرجمع و  تعدادی دیگر از سالمندان مورد تکریم قرارگرفت .