به مناسبت بزرگداشت هفته عفاف و حجاب و هم زمان با پنجمین روز از هفته بهزیستی مراسم تجلیل از خواهران و برادران شهداء – منتخبین عفاف و حجاب و  برگزیدگان مسابقات بزرگداشت رحلت امام  با حضور معاون امور اجتماعی ،رئیس اداره حراست بهزیستی استان کرمان ، معاون بنیاد شهید  و جمعی از خانواده های شهدا در محل بهزیستی استان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان : عباس بلندی معاون امور اجتماعی بهزیستی استان با بیان اینکه ما شاهد برکات خون شهدا در زندگی خود هستیم گفت : آنچه ما در زندگی و جامعه داریم مرهون جان فشانی های خون شهدا می باشد .

وی عنوان کرد :خانواده های شهدا کارکنان بهزیستی به عنوان الگو در این سازمان نوع منش و رفتار آنان زیر ذربین می باشد بنابر این باید یاد و خاطره شهیدان را همیشه زنده نگه داریم و از اینکه افتخار خانواده شهدا نصیبمان شده قدردان خون آنان باشیم .

سجادی مدرس حوزه و دانشگاه : با اشاره به ارزش بالای کار در سازمان بهزیستی اظهار داشت :خدمت به جامعه هدف و برطرف کردن مشکلات آنان برتر از هزار حج  است .

وی با تاکید بر رعایت حجاب و عفاف در خانواده ها گفت : پدر و مادر قبل از سن تکلیف باید فرزندان به ویژه دختران را از ارزش ها  و اصول رعایت حجاب و اخلاق اسلامی در جامعه برای مصون ماندن از فرهنگ غرب آگاه کنند .

سجادی اظهار داشت : غرب به منظور هدف قرار دادن چرخه تمدن اسلامی با برهنگی و تهاجم فرهنگی برای به بردگی کشیدن مسلمانان می خواهد فرهنگ خود را به جوامع اسلامی تزریق  کند .

  سجادی خاطر نشان کرد  : پدر و مادر باید با یک نگاه علمی و روانشناسی برای آموزش احکام دینی به فرزندان خود و نهادینه کردن فرهنگ عفاف و حجاب در خانواده ،برنامه داشته و نسبت به اخلاق و رفتار فرزندان خود در اجتماع مسئول باشند.

 عرب نژاد معاون بنیاد شهید : با بیان اینکه وجود خانواده های شهداء در سازمان ها موجب خیر و برکت است ؛ اظهار داشت : امروز امنیت جامعه را مرهون خون شهدا هستیم و ما باید  با رعایت اخلاق و حجاب ادامه دهندگاه راه شهدا باشیم .

ایشان در پایان با تقدیر و تشکر از خانواده شهدا عنوان کرد : زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست و با ترویج فرهنگ شهادت مشکلات جامعه حل خواهد شد .