مرکز سرپناه شبانه سرای امید با هدف ساماندهی افراد کارتن خواب و استفاده از خدمات رفاهی ، بهداشتی ، درمانی ، پیشگیری در سیرجان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان از سیرجان، مرکز سرپناه شبانه سرای امید با حضور سردار چناریان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، دکتر مکی آبادی معاون استاندار و فرماندار، سیدمحمودحسینی امام جمعه، دکتر مهتاب حسینی رئیس اداره بهزیستی و مدیران ادارات و نیروی دریایی و نیروی انتظامی سیرجان افتتاح گردید.

این مرکز که با هدف ساماندهی افراد کارتن خواب راه اندازی شده است خدماتی رفاهی چون شرایط خواب و استراحت توزیع شام و صبحانه  ، تامین امکانات جهت استحمام و بهداشت فردی و تامین حداقل پوشاک، اقدامات بهداشتی و پیشگیری را ارائه می دهد و در صورت لزوم بیماران به مراکز درمانی ، مشاروه ای و مددکاری ارجاع داده می شوند.

مرکز گذری کاهش آسیب طلوع در سیرجان افتتاح شد

مرکز گذری کاهش آسیب طلوع با هدف کاهش آسیب های ناشی از اعتیاد و ارائه خدمات آموزشی، بهداشتی، یک وعده غذای گرم و خدمات مددکاری و روانشناسی به معتادان بیمار راه اندازی شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان از سیرجان، مرکز گذری کاهش آسیب طلوع ، با حضور سردار چناریان دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان، دکتر مکی آبادی معاون محترم استاندار و فرماندار ویژه، دکتر مهتاب حسینی رئیس اداره بهزیستی مدیران ادارات و نیروی دریایی و نیروی انتظامی افتتاح گردید.

انتهای پیام /