با حضور رئیس مرکز فوریت‌های اجتماعی بهزیستی کشور و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی مرکزجامع خدمات بهزیستی ” بهار اندیشه” شهرستان ارزوئيه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان، این مرکز جامع صبح امروز با حضور رئیس مرکز فوریت‌های اجتماعی بهزیستی کشور، مدیر بهزیستی شهرستان کرمان، مشاور مدیرکل ، فرماندارشهرستان ارزوئیه و جمعی دیگر از مسئولان شهرستانی افتتاح شد.

مرکز جامع خدمات بهزیستی “بهار اندیشه” با صرف هزینه 20 میلیون تومان و در زمینی به مساحت 120 مترمربع در شهرستان ارزوئیه راه‌اندازی شده است.

حسین اسدبیگی رئیس مرکز فوریت‌های اجتماعی رئیس فوریت های اجتماعی بهزیستی کشور در آیین افتتاح این مرکز اظهار داشت: این مرکز با همکاری دفاتر و معاونت‌های بهزیستی کشور تاسیس شده است.

وی با بیان اینکه در این مراکز تمام خدمات بهزیستی از قبیل توانبخشی، پیشگیری و اجتماعی را در مناطق حاشیه نشین محروم و سکونت‌گاههای غیررسمی ارائه می‌شود؛ تصریح کرد: پیش‌بینی می‌شود که خدمات بیشتری را از طریق سازمان‌های مردم نهاد در این مراکز ارائه شود.

رئیس مرکز فوریت‌های اجتماعی رئیس فوریت های اجتماعی بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: این مراکز با هدف ارتقاء زندگی ساکنین مناطق و کنترل و کاهش آسیب‌های اجتماعی در 30 شهر کشور اجرایی می‌شود.

انتهای پیام/