مرکز اجتماع درمان مدار TC کرمان با همکاری بخش غیر دولتی و با حضور مدیر کل بهزیستی استان و مدیرکل اجتماعی استانداری و جمعی از مسئولین استان آغاز بکار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان : عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی استان کرمان در آئین افتتاح مرکز اجتماع درمان مدارگفت: مرکز اجتماع درمان مدار TC با اعتباری بالغ بر یک میلیارد ریال و در فضای 2000هزار متر مربع با مدیریت بخش غیر دولتی وظرفیت 50 نفر شروع به فعالیت نمود.

وی افزود : این مرکز در سال 1381 بعنوان اولین مرکز درمان اجتماع مدار (TC ) در سطح کشور در استان کرمان راه اندازی شد تا خدمات تخصصی به جامعه هدف خود ارائه نماید.

مدیرکل بهزیستی با اشاره به عملکرد خوب این مرکز اظهار داشت : پیگیری بحث درمان افراد مبتلا به مواد مخدر از سوی این مرکز موجب شده تا بهبود یافتگان با سلامت جسمی و روانی بسیار مطلوبی وارد جامعه شوند.

وی ارائه آموزشهای تخصصی و علمی توسط مرکز (TC ) کرمان را یکی از دلایل مهم و اساسی در معرفی این مرکز به عنوان مرکز برتر کشور دانست و گفت : مرکز درمان اجتماع مدار کرمان درحال حاضر بعنوان قطب آموزش در سطح کشور شناخته شده است.

صادق زاده خروجی 86 درصد پاکی مراجعین به مرکز را یکی دیگر از دلایل برتر بود این مرکز بر شمرد و خاطر نشان کرد: امروز این مرکز در ساختمانی استاندارد و با حضور نیروهای مجرب و متخصص آغاز کرده است تا بتواند نسبت به گذشته خروجی بهتر و مفیدتری به جامعه ارایه دهد.

گفتی است پیش از این این مرکز توسط بخشی دولتی اداره می شده است که بواسطه بهره مندی مراجعین از خدمات تخصصی و آموزشی بهتر و ساختمان استانداردو مستحکم مرکز درمان اجتماع مدار TC در استان کرمان با مدیریت بخش غیر دولتی آغاز بکار کرد.

انتهای پیام