مدیرکل بهزیستی استان کرمان با بیان اینکه نداشتن دانش اجتماعی یکی از دلایل مهم ایجاد آسیب های اجتماعی در این شهرستان است؛ گفت: آمادگی راه اندازی مرکز دائم برای آموزش مهارت و دانش زندگی در بردسیر را داریم.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان، عباس صادق زاده در نشست شورای اجتماعی شهرستان بردسیر که با حضور رئیس سازمان بهزیستی و جمعی از مسئولان در محل فرمانداری شهرستان بردسیر برگزار شد؛  با اشاره  به وجود آسیب‌های اجتماعی  در شهرستان بردسیر اظهارداشت: برای کاهش آسیب‌های اجتماعی تنها دولت نمی تواند کار کند؛ بلکه باید از مشارکت فعالان اجتماعی و خیرین  در این زمینه استفاده کرد تا شاهد کاهش آسیب های اجتماعی در این شهرستان باشیم.

وی با بیان اینکه نداشتن دانش اجتماعی یکی از دلایل مهم ایجاد آسیب های اجتماعی در این شهرستان است ؛ افزود : آمادگی راه اندازی مرکز دائم برای آموزش مهارت و دانش زندگی در بردسیر را داریم.

حسین نجف‌پور فرماندار شهرستان بردسیر در این نشست نیز با اشاره به وجود بیشترین آسیب‌های اجتماعی در این شهرستان افزود:شهرستان بردسیر یکی از سه شهری است که پایلوت اجرای طرح سلامت روان است.

وی با اشاره به اینکه در این دولت با سرمایه‌گذاری‌های انجام شده بخشی از آسیب ها برطرف شده است گفت: شهرستان بردسیر در سال 96 رتبه اول ایجاد اشتغال به لحاظ جمعیت را داشته است.

 نجف‎پور با با بیان اینکه مرکز توانبخشی شهرستان بردسیر 10 سال در حال ساخت است که برای تکمیل و تجهیز آن اعتبارات نیازمند هستیم تصریح کرد: اورژانس اجتماعی نیز نیازمند سالنی برای مشاوره به خانواده ها است.