صبح امروز درمراسمی با حضورسرهنگ پاسدار حمیدرضاحسینخانی طی حکمی ّ خانم نجمه جمالی” بعنوان مسئول پایگاه بسیج حضرت خدیجه (س) اداره کل بهزیستی استان کرمان  منصوب گردید .
 به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان ،دراین مراسم که با حضور جمعی از معاونین ستادی اداره کل بهزیستی استان برگزار گردید،  مهندس نخعی معاون پشتیبانی و منابع انسانی اداره کل بهزیستی استان طی سخنانی گفت:ورود به بسیج ورود به مسائل فرهنگی و بصیرت جامعه می باشد و از طریق این نهاد معنوی میتوان بسیاری از مسائل سازمان را حل و فصل نمود. وی راه اندازی  پایگاه بسیج خواهران را گامی موثر در پیشبرد اهداف و برنامه های سازمان بهزیستی عنوان کرد.
  در ادامه سرهنگ حمیدرضا حسینخانی مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه ثارا… استان در سخنانی بااشاره به بسیج و رسالت مهم این نهاد اسلامی گفت:بسیج یک نهاد الهی و مردمی است که قدمتی همپای انقلاب شکوهنداسلامی دارد. به نحوی که بسج یک کلمه ویک نهاد نیست بلکه در مجموع ، بسیج یعنی علی و علی وار بودن و خودرا فدای اسلام کردن.

وی با اشاره به وقایع کنونی جهان بخصوص وقایع کشورهای مسلمان یمن، سوریه و عراق ،رسالت اصلی بسیج و بسیجیان را دشمن شناسی و دشمن ستیزی در ابعاد گسترده دانست .
همچنین وی افزود: خدعه امروز دشمن راه اندازی جنگ مسلمان علیه مسلمانان با روی کارآمدن گروههای داعش و تروریسم در جهان می باشد که منافع این جنگ در ابعادگسترده نصیب دشمنان ازطریق فروش اسلحه و ایجاد تفرقه در بین مسلمانان درجهان است که این امر خود یک تهدید بزرگ در زمان معاصر می باشد.
وی  مسئله بسیج را مسئله ای مهم و حساس در شرایط کنونی عنوان کرد و خاطرنشان کرد:کارکردن و متعهدبودن دربسیج خالصلانه است بدون هیچگونه چشم داشت مادی.
وی مسئله بصیرت و ولایت فقیه را دو مسئله اساسی در حال حاضر عنوان و خاطرنشان کرد: مسئله بصیرت مسئله ای مهم است و آن عبرت و درس گرفتن از وقایع گذشته و بیداری و آگاهی درعصرکنونی است.وی افزود:بصیرت خط ولایت فقیه است و امروز دشمن درصدد تضعیف آن و درنهایت ازبین بردن ولایت فقیه  درجهان اسلام می باشد که در اینجا نقش بسیح و بسیجیان بخوبی احساس می شود .
درپایان مراسم خانم نجمه جمالی بعنوان مسئول پایگاه بسیج حضرت خدیجه (س) اداره کل بهزیستی استان و خانم زهرا پورتوکلی بعنوان جانشین  معرفی گردیدند.   
لازم بذکراست درحال حاضر 75 اداره کل در سطح استان دارای پایگاه مقاومت بسیج می باشند که تنها در 4 اداره پایگاه مقاومت بسیج خواهران جدا  از پایگاه مقاومت  بسیج برادران به صورت  مستقل  فعالیت می نمایند.