مسعود روشن پژوه مجری برنامه  مسابقه محله در جریان سفر به استان کرمان به همراه مدیرکل بهزیستی استان و شهردار با فرزندان خانه کودکان و نوجوانان صنعتی دیدار و گفت وگو نمودند

به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان در حاشیه دیدار روشن پژوه مجری تلویزیون با فرزندان مقیم مرکز صنعتی با بیان اینکه مرکز صنعتی به عنوان یکی از قدیمی ترین مراکز نگهداری و مراقبت فرزندان بی سرپرست و بدون سرپرست موثر در زمینه های فرهنگی – ورزشی برنامه های ارزنده ای را برای فرزندان تدارک می بیند.

وی با اشاره به تشریح پرداخت یارانه های نگهداری و مراقبت فرزندان توسط بهزیستی گفت: مابقی هزینه ها از محل موقوفات مرحوم صنعتی تامین می شود .

صادق زاده از حضور بیش از 50 فرزند در مرکز صنعتی خبر داد و گفت: این فرزندان در سه گروه سنی پذیرش و مراقبت می شوند که  اغلب آنان در عرصه های فرهنگی – ورزشی – هنری فعالیت های چشمگیری داشته  و دارای مقام و رتبه می باشند.

در این دیدار مسعود روشن پژوه نیز در جمع فرزندان با اجرای مسابقات محله گفت : امروز به جای محله این مسابقات را در خانه شما فرزندان اجرا می کنیم .

شهردار کرمان نیز در سخنانی ضمن اعلام خوشنودی از حضور در بین فرزندان ، هدایایی را به آنان اهدا نمود.