در ایام الله دهه مبارک دهه فجر دو مسکن از خانوارهای دو معلولی این شهرستان با اعتباری بالغ بر660 میلیون ریال و مهدکودک شب بو با اعتباری با لغ بر 160 میلیون ریال افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از ارزوئیه همزمان با حضور نماینده شهرستان مهندس بختیاری، منظری توکلی فرماندار، کلانتری راد رئیس اداره بهزیستی شهرستان ارزوئیه و جمعی از مسئولین ادارات شهرستان ،  مسکن معلولین و یک مهدکودک در ایام الله دهه فجر در شهرستان ارزوئیه افتتاح شد.

زهرا کلانتری راد رئیس اداره بهزیستی شهرستان ارزوئیه در مراسم افتتاح مسکن معلولین گفت: از 18 مسکن در حال ساخت این شهرستان4 مسکن در حال حاضر قابل بهره برداری میباشد که دو واحد از مسکن  متعلق به خانوارهای دو معلولی می باشد.

وی افزود: علاوه برتسهیلات واعتبارات اختصاص  شده در این بین امتیازات آب و برق و پروانه ساختمان نیز رایگان ارائه شده است.

رئیس بهزیستی ارزوئیه  در مراسم افتتاح مهدکودک شب  با بیان اینکه  در  سالجاری 5 مهد کودک در روستاهای(دولت آباد-سلطان آباد-دهسرد-قادرآبادوگچین صوغان)راه اندازی است اظهار داشت : در این مهد کودک ها ه 317 کودک از خدمات آموزشی – مراقبتی برخودار شده اند  و تاکنون مبلغ 550 میلیون و 700 هزار و 997 ریال ازبابت توزیع غذای گرم و مبلغ 64 میلیون و 800 هزار ریال از بابت شهریه سه دهک کودکان بی بضاعت به مهد های کودک پرداخت شده است .

در پایان مهندس بختیاری نماینده شهرستان و فرماندار  از زحمات ارزنده بهزیستی تشکر و قدر دانی کرد.