معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمان با کارشناسان امور اجتماعی و شبه خانواده بهزیستی شهرستان رفسنجان ، مدیران و مربیان مهدهای کودک تحت نظارت بهزیستی در محل اداره بهزیستی شهرستان رفسنجان دیدار و مسائل و مشکلات مطرح شده را بررسی و ارزیابی کرد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان به نقل از رفسنجان محمود منصوری معاون امور اجتماعی بهزیستی استان کرمان با تاکید بر تشکیل شرکت تعاونی های متشکل از گروه های هدف گفت : با راه اندازی شرکت تعاونی های متشکل از مددجویان ، گروه های هدف ، معلولین و زنان سرپرست خانوار می توان زمینه اشتغال و استقلال این گروه را فراهم نمود .

منصوری با بیان اینکه سرمایه گذاری خانواده ها برای کودکان خود باعث استقلال آنان می شود اظهار داشت : تصمیم گرفتیم در سال جدید،کمیت مهدهای کودک را در سرتاسر استان افزایش دهیم و آزمون ورودی آن را حذف   .و برای افزایش کیفیت آن از کمک و مشارکت خیرین در این زمینه استفاده نماییم.

وی خاطر نشان کرد د ر تلاش هستیم با نصب اپلیکیشن موبایلی و بانک اطلاعاتی که دراین برنامه وجود دارد از جمله  کیفیت ، درجه ، تعداد مهد ها  را در اختیار عموم مردم قرار دهیم  و نظارت و ارتباط  مهدها با  خانواده ها  گستررش یابد.