آیین تقدیر از فرزندان ورزشکار مدال آور و قهرمان چهاردهمین جشنواره فرهنگی – ورزشی با حضور معاون پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور ، مدیر کل و اعضاء شورای معاونین بهزیستی استان کرمان و جمعی از فرزندان در محل سالن نشاط اداره کل بهزیستی استان کرمان برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان احمدرضا شجیعی معاون پشتیبانی سازمان بهزیستی کشور با تقدیر از نگاه مثبت بهزیستی استان کرمان در دو بخش توجه و حمایت مدیران و تلاش کارشناسان و مربیان در زمینه تمرینات ورزشی فرزندان گفت : نگاه سازمان بهزیستی کشور به ورزش نگاه جدی است چراکه ورزش باعث تقویت روحی – روانی و تمرین ورود به زندگی است .

وی با تبریک به فرزندان دختر و پسر بهزیستی استان کرمان که سال های پی درپی موفق به کسب مقام در مسابقات ورزشی جشنواره شده اند ؛ گفت : امیدوارم شاهد حضور شما در جایگاههای اجتماعی بهتر و جشن فارغ التحصیلی از دانشگاهها باشیم .

معاون پشتیبانی و منابع انسانی سازمان بهزیستی کشور حمایت های همه جانبه در زمینه های مختلف به ویژه در زمینه ورزش فرزندان – افراد دارای معلولیت و کارکنان را از مهمترین اهداف سازمان توصیف کرد و اظهار داشت : چهارده سال از عمر جشنواره فرهنگی – ورزشی فرزندان مهر را پشت سر گذاشته ایم و با برنامه ریزی های انجام شده این جشنواره را ادامه می دهیم .

ایشان آموزش ورزش های تخصصی و همگانی را به عنوان دو برنامه مهم برای فرزندان معرفی کرد و افزود: نه تنها هر فرزند باید از آموزش در یک رشته تخصصی ورزشی برخوردار شود بلکه آموزش های همگانی از جمله شنا را برنامه ریزی و اجباری می کنیم .

 شجیعی با بیان اینکه گرچه امسال به لحاظ اعتباری سال بسیار سختی را پیش رو داریم ؛ گفت : بهزیستی استان کرمان فارغ از محدویت های اعتباری در فضای ورزشی کشور وضعیت مطلوبی داشته است .