در گردهمایی سالانه روسای روابط عمومی ادارات کل استانی سازمان بهزیستی کشور که در آخرین روزهای سال 91 در تهران برگزار شد . روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان بدلیل انجام فعالیتهای اثر بخش و انجام موفق امور و وظایف محوله بعنوان روابط عمومی سرامد و برتر سازمان بهزیستی کشور انتخاب و معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین گروههایی که با حضور دکتر همایون هاشمی رئیس سازمان بهزیستی کشور ، جمعی از مسئولان ارشد بهزیستی کشور و روسای روابط عمومی ادارات کل بهزیستی استانهای کشور برگزار شد ، لوح سپاس رئیس سازمان بهزیستی کشور توسط دکتر هاشمی به ایوب سلیمانی رئیس اداره روابط عمومی بهزیستی کرمان تحویل و از ایشان تجلیل شد.

برپایه این خبر در بخشهایی از این لوح خطاب به سلیمانی آمده است سازمان بهزیستی کشور افتخار دارد که با خدمت به محرومترین و کم توان ترین افراد جامعه سهمی شایسته در توسعه و پیشبرد عدالت در ایران اسلامی دارد،  بی تردید روابط عمومی به عنوان قلب ارتباطی سازمان در تنظیم روابط با مخاطبان نقشی کلیدی دارد.
لذا ضمن تقدیر از تلاش های صادقانه و همدلی مسئولانه جنابعالی در بهبود و توسعه تعامل با مخاطبان ، این لوح سپاس و یادمان خدمت به جهت سرامدی و همت درمیان مدیران روابط عمومی سازمان بهزیستی کشور در سال 91 به شما تقدیم می شود.