نخستین نمایشگاه ملی فناوری های نوین در روابط عمومی با همکاری شهرداری و با حضور شهردار ، مدیر کل بهزیستی استان کرمان ، معاون سیاسی استانداری ، مدیران و کارشناسان روابط عمومی های ادارات و تعدادی از مسئولین استانی در محل بازار موبایل کرمان افتتاح شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان عباس صادق زاده مدیر کل بهزیستی کرمان در آیین افتتاح این نمایشگاه با معرفی سامانه توان به ، اپلیکیشن زبان اشاره و سایت خدمات خانگی گفت : استفاده از فناوری های نوین می تواند در ارتقاء آگاهی افراد جامعه ، کاهش آسیب های نوپدید و دسترسی آسان به خدمات بسیار موثر باشد .

مدیر کل بهزیستی با اشاره به 16 طرح و برنامه علمی –حرفه ای و اقدام نوین در حوزه فناوری اطلاعات گفت : برای رویارویی با آسیب های اجتماعی نوپدید که اغلب حاصل از فضای مجازی است باید با استفاده فناوری نوین ، آسیب های موجود را مدیریت و کنترل نمود .

در ادامه مدیران استانداری ، شهردار و اعضاء شورای اسلامی به همراه مدیر کل بهزیستی استان کرمان در حاشیه آیین افتتاح نمایشگاه از غرفه روابط عمومی بهزیستی استان کرمان بازدید نموده و با خدمات الکترونیک و فناوری های بهزیستی در زمینه اشتغال ، آموزش ، خدمت دهی از راه دور و آنلاین به گروه های تحت حمایت آشنا شدند .

مهران عالم زاده شهردار کرمان با بیان اینکه ساختار روابط عمومی‌ها باید از حالت سنتی خارج شود، گفت: در روابط عمومی نوین به دنبال ایجاد ارتباط توسط تمام بخش‌های سازمان هستیم. همچنین در این ساختار باید اخلاق و مسائل حقوقی را سرلوحه کار قرار دهیم.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به تنوع گوشی‌های هوشمند و فضای اینترنت و انواع شبکه‌های اجتماعی ضرورت دارد برای ساختن به سمت رویکرد نوین در روابط عمومی از هر نوع فن آوری در این حوزه استفاده شود تا زمینه تعامل و اطلاع رسانی دوطرفه بین نهاد و مردم ایجاد شود و روابط عمومی فضای اثرگذار و اثرپذیری را برای دستگاه‌ها فراهم کند.

شهردار کرمان با حضور در غرفه روابط عمومی بهزیستی با اظهار خرسندی از راه اندازی سامانه های الکترونیکی در بهزیستی کرمان گفت : فناوری به کار گرفته شده علاوه بر آسان نمودن خدمات به مردم به ویژه گروه های خاص به تحقق حقوق شهروندی منجر می شود .