دکتر رضا عباسی مدیرکل بهزیستی استان کرمان بعنوان پژوهشگر برتر استان کرمان در عرصه دستگاههای اجرایی معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، در مراسمی که به منظور معرفی و تجلیل از پژوهشگران برتر استان کرمان برگزار شد ، دکتر رضا عباسی مدیرکل بهزیستی کرمان از سوی ستاد گرامیداشت هفته پژوهش و فن آوری استان کرمان بعنوان پژوهشگر برتر استان در عرصه دستگاههای اجرایی معرفی شد و از سوی اسماعیل نجار استاندار و رئیس ستاد پژوهش و فن آوری کرمان و دکتر گرامی رئیس دانشگاه شهید باهنر و دبیر ستاد مذکور  با اهداء لوح مورد تجلیل قرار گرفت .

در بخشهای از این لوح آماده است تبلور سبک زندگی اسلامی که از دغدغه های مقام معظم رهبری می باشد در سایه مجاهدت علمی و روحیه خستگی ناپذیر تلاشگران عرصه علم و فن آوری تجلی یافته و از مهم ترین راهبردهای پیشرفت کشور و ضامن سعادت و تعالی انسان است.
اینک که در سال تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی ، جنابعالی با پشتکار و جدیت بعنوان « پژوهشگر برتر استان در عرصه دستگاههای اجرایی » انتخاب شده اید . بدینوسیله ضمن تبریک صمیمانه ، مراتب قدردانی و سپاس خود را اعلام داشته و از درگاه ایزدمنان توفیقات روز افزون شما را تحت توجهات حضرت بقیه الله الاعظم (عج) و رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب مسئلت می نماییم .