در مراسمی که با حضور مدیرکل و پرسنل بهزیستی ،صاحب الزمانی اولین مدیر کل بهزیستی پس از تأسیس بهزیستی در کرمان ، مدیران خانه های کودک و نوجوان ، مهدهای کودک و کلنیک های ارایه خدمات بهزیستی برگزار شد، عباس بلندی بعنوان معاون امور اجتماعی بهزیستی کرمان معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان ، دراین مراسم عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی کرمان با اشاره به انتصاب جدید در معاونت امور اجتماعی بهزیستی کرمان گفت : تغییرات به منزله استفاده از توانائیها ، افکار و ایده های جدید در مجموعه می باشد.

وی با اشاره به اینکه ورود هر فرد در حیطه کاری جدید به منزله قبول مسئولیت و کارهای سخت می باشد ، افزود: پذیرش مسئولیت ، سختی ها و دشواریهای خاص خود را بدنبال دارد و افراد می بایست پاسخگوی درخواستها و توقعات عموم نیز باشند.
صادق زاده اظهار داشت : حوزه امور اجتماعی بهزیستی به عنوان حوزه ای حساس که در بحث تخصصی آسیب های اجتماعی ، اجرای برنامه ها و ماموریت های مختلف در حوزه حمایتی و تخصصی از کودکان  بی سرپرست و بدسرپرست و تربیت آنان ، حمایت خانواده ها و توانمند سازی زنان سرپرست خانوار ، توجه به بحث تخصصی آموزشهای لازم مطابق با موازین اسلام و علم روز در مهدهای کودک از مباحثی است که کار دراین حوزه را دشوار و نیازمند نگاه تخصصی تر و  ویژه به مسایل اجتماعی می نماید.
مدیرکل بهزیستی کرمان با اشاره به جامعه صنعتی امروز که جوامع را درگیر معضلات جدید نموده است گفت : حل مشکلات جدید امروز دنیای صنعتی ما را ملزم به نگاه تخصصی و برنامه هایی متناسب با این مسایل می کند تا بتوانیم همراه با مشکلات روز راه حلهایی  جدید برای آنان بیابیم .
وی با تاکید براینکه اگر بخواهیم سازمانی پویا داشته باشیم باید از تخصص و مهارت پرسنل بهزیستی طی سالها تجربه ، اندوخته های علمی فراوانی  را کسب کرده اند ، استفاده کرد افزود : از تمامی نظرات و ایده های تخصصی کارشناسان و همکارانمان در بهزیستی استقبال می کنیم.

درادامه این مراسم تودیع و معارفه مدیرکل بهزیستی از خدمات و تلاشهای آزیتا سعیدی تقدیر و عباس بلندی که پیش از این در سمت هایی چون رئیس بازرسی بهزیستی و رئیس اداره بهزیستی شهرستانهای کرمان و رفسنجان را برعهده داشته اند به عنوان معاون امور اجتماعی بهزیستی معرفی کرد.