طی حکمی از سوی عباس صادق زاده مدیرکل بهزیستی استان کرمان، دکتر موسی دریجانی به عنوان معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی معرفی شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان کرمان در مراسم تودیع و معارفه معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی ، مدیرکل بهزیستی کرمانبا اشاره به هفته دفاع مقدس وگرامیداشت یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی گفت : آنچه که امروز در بحث های مختلف رفاه ، امنیت  و آرامش در ایران اسلامی شاهد آن هستیم مرهون تلاشها و رشادتهای رزمندگان و شهدای دوران دفاع مقدس است که به پاس گرامیداشت خون این عزیزان می بایست نه تنها در هفته دفاع مقدس بلکه در تمامی سال قدرشناس این ایثارگریها باشیم .

وی با اشاره به ایجاد و فصلی جدید در بهزیستی استان کرمان گفت : فلسفه تغییر مدیریت در یک مجموعه استفاده از نگاهها و نظرات نو وجدید است  تا خدمات کیفی تر ، موثرتر و بروزتر در اختیار جامعه قرار گیرد.
صادق زاده با بیان اینکه تغییرات به منظور همراه کردن آحاد جامعه برای ارتقاء خدمات می باشد افزود: بحث پیشگیری یکی از مباحث مهم در بهزیستی است که باید برای موفقیت دراین موضوع تفکرات جدید را نشر دهیم .
مدیرکل بهزیستی بروز شدن اطلاعات و استفاده از راهکارهای علمی برای انجام ماموریت ها در حوزه معاونت پیشگیری را نیاز جدی این حوزه  بر شمرد و گفت :با بروز شدن مشکلات و معضلات اجتماعی در دنیای مدرن امروز ، اگر طراحی بزرگتر و جدی تری در بحث های پیشگیرانه درخصوص مسایل و معضلات اجتماعی نداشته باشیم نمی توانیم عملکرد خوبی داشته باشیم .
صادق زاده اظهار داشت : بهزیستی بعنوان یکی از سازمانهای علمی و تأثیر گذار در پیشگیری از اعتیاد و پیشگیری از معلولیت ها باید با مدیریت علمی  و طرحهای جدید فعالیت نماید.
وی ضمن تقدیر از فعالیت های دکتر نسرین دخت سدیر ، دکتر موسی دریجانی که از مجموعه بهزیستی و سابقه معاونت پیشگیری بهزیستی را در کارنامه خود دارد ،به عنوان معاون جدید این حوزه معرفی کرد.