منصور پورمیرزایی که به هماره سیامند رحمان دو نماینده کشورمان در رقابت های دسته فوق سنگین مسابقات پارآسیای اینچوئن شرکت مرده بود موفق به کسب مدال نقره شد.
به گزارش روابط عمومی هیئت ورزشهای جانبازان ومعلولین استان کرمان این وزنه بردار کرمانی پس از کسب مدال نقره گفت: اهتزاز پرچم ایران در این مسابقات مهم‌تر از کسب مدال من بود.
منصور پورمیرزایی پس از کسب مدال نقره دسته فوق سنگین رقابت‌های وزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی گفت: هدف اصلی اهتزاز پرچم ایران در مسابقات است و مدال طلا گرفتن من مهم نیست.

وی ادامه داد: من و سیامند پیش از رقابت با هم رفاقت داریم و هر دو عضو یک تیم هستیم و برای سربلندی ایران تلاش می‌کنیم. خوشحالم سیامند رکورد جهان را شکست و طلا گرفت و من هم به مزد زحماتم رسیدم.
وی با اشاره به تمرینات سخت خود برای کسب موفقیت در این مسابقات گفت: یک سال است ازدواج کرده‌ام، اما در این مدت یا در اردو بوده‌ام یا در مسابقات؛ از همسرم تشکر می‌کنم که با این شرایط من کنار آمد و حمایتم کرد. از مردم و مسئولان خوب استانم کرمان و شهرم رفسنجان هم تشکر می‌کنم که حمایتم کردند.
دارنده مدال نقره وزنه‌برداری بازی‌های پاراآسیایی گفت: مدالم را به روح مربی مرحوم تیم ملی وزنه‌برداری یعنی عبداله  تقدیم می‌کنم چون حق زیادی بر گردن وزنه برداران دارد.