در مراسمی که با حضور خسروی  وفا رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین کشور ، باقری نماینده وزارت ورزش و جوانان ، محمودی نیا مدیرکل امور ورزش و جوانان استان کرمان و اعضاء مجمع ،انتخابات هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان برگزار و مهندس مهدی نخعی با صد درصد آرا به عنوان رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان انتخاب شد.
دراین مراسم رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین کشور گفت : انتخاب مجدد مهدی نخعی به عنوان رئیس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان نشان از عملکرد خوب و اظهار رضایتی است که مجمع از فعالیت های ایشان دارد.
خسروی وفا با بیان اینکه در استان کرمان قهرمانان خوب و بدون حاشیه ای فعالیت می کنند افزود: عملکرد خوب هیأت در دوره قبل ،امروز موجب آن شد تا اعتماد مجدد برای انتخاب ایشان صورت گیرد. وی کسب مدالهای ورزشی مختلف توسط ورزشکاران کرمان را نشان از وجود ظرفیت و توانمندیهای ورزشکاران جانباز و معلولین استان کرمان عنوان کرد.
خسروی وفا کسب دو مدال طلای پارالمپیک  از ده مدال کسب شده کشور  توسط ورزشکاران کرمانی دراین مسابقات را نشانه فعالیت خوب  و ظرفیت بالای استان کرمان برشمرد و اظهار داشت : استان کرمان جزو استانهای فعال و بدوراز حاشیه در بحث ورزش جانبازان و معلولین می باشد.
دراین نشست محمودی نیا مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان نیز از فعالیت های خالصانه و صادقانه هیات ورزشهای جانبازان و معلولین استان کرمان تجلیل نمود و گفت : وجود ورزشکاران جانباز معلول دراین هیات وظیفه  ما را در خدمت رسانی و در اختیار قرار دادن امکانات و شرایط فعالیت های ورزشی بیشتر می کند.
وی افزود: صرف وقت و امکانات بیشتر کمک خواهد کرد تا ورزشکاران با کیفیت وکمیت بیشتر به فعالیت ورزشی خود ادامه دهند.
مدیر کل ورزش و جوانان استان اظهار امیدواری کرد تا با انجام کار تیمی ، صادقانه و بی ریا و با برنامه ریزی بهتر ، برنامه های به روز تر و جدید تری را برای ورزشکاران استان داشته باشیم .
در ادامه این جلسه مهدی نخعی رئیس هیأت ورزشهای جانبازان و معلولین  استان کرمان گزارشی از فعالیت های خود ارائه نمود و گفت : وجود تعداد بالای معلولین و افراد ضایعه نخاعی در استان کرمان می طلبد تا بیشتر از گذشته در مسیر ورزش این افراد تلاش کنیم .
وی با اشاره به اینکه دهها برابر فعالیت های ورزشی که برای جانبازان و معلولین انجام شده فرصت فعالیت وجود دارد افزود: فعال کردن فعالیت های هیات در تمامی شهرستانهای استان از جمله اقداماتی بود که صورت گرفت و تلاش شد تا ورزشکاران از دورترین نقاط استان نیز شناسایی شوند.
وی با بیان اینکه استان کرمان در بسیاری از رشته های ورزشی در سطح ملی و بین المللی با داشتن ورزشکاران توانمند حرف برای گفتن دارد اظهار امیدواری کرد : دررشته های مختلف ورزشی زمینه حضور ورزشکاران جانباز و معلول فراهم شود.
مهدی نخعی از رئیس فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین کشور خواست تا با حمایت های مالی و معنوی خود زمینه ارتقاء جایگاه ورزشی استان کرمان را فراهم آورند.
گفتنی است انتخابات هیأت با حضور تمامی اعضاء مجمع که متشکل از نمایندگان آموزش و پرورش ، باشگاهها ، مسئولین هیات های شهرستانها ، مربیان ، ورزشکاران و داوران برگزار شد ،انجام و مهدی نخعی برای دومین  دوره بعنوان رئیس هیات ورزشهای جانبازان و معلولین انتخاب شدند.